Instagram ünlüler

Tolga Zengin De Yaşanan Saldırıya İsyan Etti

Sosyal medyada bugün tüm gündem Ankara’da düzenlenen hain saldırı oldu. Ankara etiketleri bu bağlamda ilk sıralardan da hiç düşmedi. Bununla beraber konu netlik kazanmaya başlayınca sürekli yeni bir dram haberiyle de karşılaşılmaya başlandı. Ölen üniversiteli gençler, yüksek makamlı kişiler derken son olarak saldırıda milli futbolcu Umut Bulut’un babasının da saldırıda hayatını kaybettiği öğrenildi. Ardı ardına gelen bu haberler ise tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

Özellikle sosyal medya üzerinden konuya birçok ünlü isim yorumlarını yazdı. Instagram paylaşımlarına katılan son isim ise milli kaleci Tolga Zengin oldu. Başarılı kaleci Umut Bulut’un bir fotoğrafını yayınlayarak “Umut kardeşim doğum gününde babasını toprağa verecek. Bin bir zorlukla, güçlükle, emekle O’nu büyütüp, yetiştirip topluma kazandıran babasını. Terör insan ayrımı yapmıyor. Sen, ben fark etmiyor. Sadece Umut’un hikayesi değil onlarca, yüzlerce masum insanın böyle hikayesi var. Kemal amca… Peri, Dorukhan, Ozancan, Mehmet Emre ve diğerleri… Kimi kendini yetiştiren anne – babasını kimi yetiştirip güzel bir hayat düşlediği oğlunu, kızını, kardeşini kaybediyor. Allah’ım sabır ver. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarının başı sağ olsun, milletimizin başı sağ olsun. Teröre bir şekilde destek olan, terör örgütlerinden beslenen, teröristlerle kol kola giren, dağlarda, yollarda, sivil yerleşim yerlerinde masumların, asker ve polisin canına kast eden, canlı bombaların evinde taziye çadırı kuran herkes de bunun hesabını verecek. Er ya da geç…” ifadelerini kullandı. Ünlü kalecinin bu paylaşımları da sosyal medyadan büyük oranda destek aldı.

 

Tolga Zengin De Yaşanan Saldırıya İsyan Etti
4.4 (87.45%) 51 votes

Bir önceki yazımız olan Ankara Saldırısına Ünlülerde Sosyal Medyadan Tepki Gösterdi başlıklı makalemizde Ankara, Ankara Saldırı ve Ankara saldırısı tepki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Christina Aguilera Son Paylaşımıyla Şok Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir