Instagram ünlüler

Tolga Zengin’den De Vahşete Sert Çıkış

Dün gelen haber ile beraber tüm Türkiye tabir yerinde ise ayağa kalktı. 20 yaşında üniversite öğrencisi olan Özgecan’ın kayıp olduğu ve 2 gündür haber alınamadığı belirtilmişti. Ortaya çıkan gerçekler ise herkesi şok etmişti. 2 gün sonra yakılmış halde cesedi bulunan genç üniversite öğrencisi tüm Türkiye’yi ayağa kaldırmıştı. Hemen incelemeler başlayan jandarma ise olayı aydınlatmaya başladı. Zanlıların yakalanması ile birlikte ilk ifadeler de ortaya çıkmaya başladı. Kan donduran gerçeklere ise herkes tepki gösteriyor.

Tepki gösteren isimler arasında ünlü kaleci Tolga Zengin’de yer aldı. Yaşanan olaydan çok büyük bir üzüntü duyduğunu dile getiren Tolga Zengin yaptığı Instagram paylaşımı ile duygularını ifade etti. Yayınladığı mesajda “Her şeyi de Allah’a havale etmeyeceksin. Akıllarının çalıştığı yerden sallandıracaksın. Eskiden en azından cezaevlerinde gereği yapılırdı. Şimdi çok modern bir toplum olduk ya Avrupa’lı olduk ya ağa paşa yatsınlar biz de adamız, delikanlıyız diye gezelim. Seni de bu Allah’ızlardan koruyamadık ya hakkını helal eyle.” İfadelerini kullanan Tolga Zengin konu hakkında birçok insanın düşüncelerinin de dili olmuş oldu. Vahim olayla ilgili olarak yeni detaylarda ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün toprağa verilen genç üniversiteli kızın ailesi ise oldukça üzgün. Olayla ilgili olarak birçok ünlü futbolcu da tepki mesajları yayınlamayı ihmal etmedi. Birçok ünlü isminde tepki gösterdiği olay ile ilgili soruşturmanın sürdüğü de belirtildi.

Tolga Zengin’den De Vahşete Sert Çıkış
4.5 (90.17%) 293 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Zengin Çocuklarına Rakip Çıktı başlıklı makalemizde Instagram feneomenleri, Instagram'ın fakir çocukları ve Instagram'ın zengin çocukları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’dan Engel Almaya Neden Olacak Hatalar
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir