Instagram ünlüler

Tolga Zengin’den Yürekleri Burkan Paylaşım

Beşiktaş’ın en başarılı kalecilerinden biri olarak gösterilen Tolga Zengin kısa süre önce üye olduğu Instagram’da epey aktif bir kullanıcı olmaya başladı. Her zaman için takımı ile ilgili paylaşımlar yapan Tolga Zengin kısa süre içerisinde binlerce takipçi sayısına ulaşmayı da başardı. Sadece oynadığı futbolu değil saha dışı hareketleri de oldukça beğenilen Tolga Zengin’in son yaptığı Instagram paylaşımı ise yürekleri burktu. Taraftara çok yakın bir isim olarak tanınan Tolga Zengin’in söz konusu bu paylaşımı da taraftarlarla alakalı.

13 yaşında küçük Beşiktaşlı bir taraftarın kendisine yazdığı mektubu paylaşan Tolga Zengin, kendisi duygulandığı gibi taraftarı da oldukça duygulandırdı. Mektupta yer alan ifadelerde ise küçük taraftar ağır hasta olduğunu hastanede kaldığını ama Beşiktaş’ı çok sevdiğini dile getiriyor. Hasta bir Beşiktaş taraftarı olduğunu söyleyen küçük taraftar Tolga Zengin’i de çok sevdiğini anlatıyor. Henüz mektubu gönderen çocuğun hastalığının ne olduğu bilinmese de bu ifadeler bile ünlü futbolcuyu duygulandırmaya yetti. Mektubu aldığı gibi yaşadığı duyguları Instagram üzerinden taraftar ile paylaşan Tolga Zengin büyük övgü aldı. Taraftarlar ve ünlü kalecinin hayranları ise küçük çocuğa iyi dilekler içeren mesajlar yolladı. Bununla beraber Tolga Zengin’in de çocuğu ziyaret etmesi ve destek olması istendi. Tolga Zengin ise konu hakkında henüz başka bir açıklama yapmadı.

Tolga Zengin’den Yürekleri Burkan Paylaşım
4.5 (89.13%) 160 votes

Bir önceki yazımız olan Justin Timberlake İddiaları Yaptığı Paylaşımla Kanıtladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Justin Timberlake ve Justin Timberlake Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’ın Zengin Çocuklarına Rakip Çıktı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir