Instagram ünlüler

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi İlişkilerini Açıkladı

Survıvor yarışmasıyla tanımaya başladığımız Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi için yakın dönemde bazı iddialar ortaya çıkmıştı. Survıvor yarışmasının son versiyonuna da katılan All Star yarışmacısı bu sezon yarışmadan ayrılır ayrılmazda söz konusu iddialarla karşılaşmaya başladı. Ortaya çıkan iddiaya göre Almeda ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ile aşk yaşamaya başlamıştı. Aşk iddialarını ilk etapta cevaplamayan ünlü isim ise her hangi bir yalanlamada yapmayınca kafaları epey bir karıştırmıştı. Uzunca bir süredir konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan ünlü çift sonunda geçtiğimiz günlerde bu iddiaları kanıtlar nitelikte paylaşımlar yapmıştı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ilişkilerini sosyal medya platformu Instagramdan açıkladı. Birlikte verdikleri bir pozu paylaşan ikili paylaşıma kalp işaretini koyunca gerçek ortaya çıktı. Yeni bir ilişkiye başladıklarını böylece net bir şekilde dile getiren ünlü çiftin yaptıkları Instagram paylaşımına birçok hayranları da mesajlar göndermeye başladı. İkili gelen tebrik mesajlarına ise ünlü çift her hangi bir karşılık vermemeyi tercih etti. İlişkilerine ne kadar zaman önce başladıkları bilinmeyen ünlü çiftin bundan sonra nasıl karar alacakları ise merak konusu. Zira ünlü çiften yakın bir zaman içerisinde düğün haberleri ile gündeme gelebileceği de sosyal medyada da gündeme gelmeye başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi İlişkilerini Açıkladı
4.5 (89.91%) 216 votes

Bir önceki yazımız olan Melo Instagram Hesabından Eski Takım Arkadaşlarına Destek başlıklı makalemizde Felipe Melo, Felipe Melo Instagram ve Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’dan Sonra Messenger İçin de Hikayeler Güncellemesi Geliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir