Instagram fenomenleri

Tony Toutouni Hesabının Kapatılmasına İsyan Etti

Instagram’da son dönemde yeni bir akım başladı. Söz konusu akıma göre zengin kullanıcılar zenginlikleri ve zengin yaşamlarına ilişkin detayları artık Instagram hesaplarından takipçileriyle paylaşmaya başladı. Hatta öyle ki bu alanda Instagram’ın zengin çocukları adı verilen özel hesapların bile oluşturulduğunu biliyoruz. Bunun yanında birçok bireysel fenomenin de bu sayede Instagram’da dev kitlelere ulaştığı bir gerçek. İşte bu isimlerden birisi de milyoner Tony Toutouni. Instagram üzerinden sürekli zengin yaşamına ilişkin paylaşımlar yapan fenomen isim paylaşımlarında ise sürekli çıplaklık ön planlı resimler kullanıyor.

Tony Toutouni tarafından bu şekilde yapılan paylaşımlar ise hemen hemen tüm takipçilerinden tepki çekmeye başladı. Zira binlerce kişi ünlü isim hakkında şikayet istekleri oluşturmaya başladı. Fakat gönderilen tüm bu şikayet mesajlarına karşın Tony Toutouni paylaşımlarına da ara vermeden devam edince sonunda beklenen hamlede geldi. Şuan için Instagram hesabı olmasa da fenomen ismin Snapchat hesabı yetkililer tarafından kapatıldı. Ünlü isim bu kararı öğrenmesinin ardından ise ateş püskürdü. Olaya ilişkin Instagram hesabından paylaşımlar yapan Tony Toutouni “Birçok model çıplak fotoğraf paylaşıyor. Onlar silinmiyor. Bizim yaptığımız bir eğlence” şeklinde ifadelere yer verdiği paylaşımlar yaptı. Ünlü ismin Instagram üzerinden gösterdiği bu paylaşımlar da takipçilerinden tepki çekmeye başladı. Zira fenomen isim için Instagram yetkililerine de birçok şikayet mesajı gönderiliyor. Instagram’da benzeri bir karar verir mi merak konusu.

Tony Toutouni Hesabının Kapatılmasına İsyan Etti
4.5 (90.05%) 388 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Windows Phone Versiyonu İçin Yeni Güncelleme başlıklı makalemizde Instagram Windows, Instagram Windows Phone ve Instagram Windows Phone güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Kademeli Yorum Sistemi Geliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir