Instagram ünlüler

Töreing Hareketinden Sonra Gökhan Töre’den İkinci Bomba

Beşiktaş’ın başarılı oyuncu Gökhan Töre, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir hareket ile fenomen olmuştu. Başarılı futbolcu oyuna girdiği sırada gol atmasının ardından elini yüzüne tutarak ilginç bir gol sevinci yapmış ve bu gol sevinci sosyal medyada akım haline gelmişti. Töreing adı verilen hareket bir anda sosyal medyada yayılmaya başlamış ve çok kısa bir süre içerisinde başarılı futbolcu sosyal medyada da gündem olmuştu.

Henüz Töreing hareketinin etkisi geçmeden Gökhan Töre’den bir hamle daha geldi. Başarılı futbolcu bu kez Instagram hesabından yaptığı paylaşımla fenomen oldu. Zira ünlü futbolcu bu kez antreman sonrası girilen soğuk hava kapsülüne girerek fotoğraf çektirdi. Çektiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan başarılı futbolcu paylaşımına ayrıca “Mars’a gidip geliyorum” şeklinde esprili bir ifade de eklemeyi ihmal etmedi. Töreing hareketinden sonra ünlü futbolcunun bu paylaşımı da en az Töreing hareketi kadar konuşulacak gibi. Zira çok kısa bir süre içerisinde söz konusu paylaşımın Instagram üzerinden yayıldığı da biliniyor. Tüm bunlarla beraber ünlü futbolcunun da yavaş yavaş sosyal medya fenomenleri arasında yer almaya başladığını söyleyebiliriz. Takipçi sayısının giderek artmaya başladığı ve şuan itibariyle 400 bine yaklaşması da bu durumun en büyük kanıtlarından biri.

Töreing Hareketinden Sonra Gökhan Töre’den İkinci Bomba
4.5 (89.36%) 267 votes

Bir önceki yazımız olan Türk Hava Yolları Pilotu Bengü Gül Yalabıyık Sosyal Medyada Gündem Oldu başlıklı makalemizde Bengü Gül Yalabıyık, Bengü Gül Yalabıyık Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Tolga Zengin’den Yürekleri Burkan Paylaşım
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir