Torrent Oyun Siteleri

Torrent Oyun Siteleri

Torrent siteleri son günlerde çok popüler ve yüksek düzeyde kullanılmaktadır. Özellikle P2P olarak dosya paylaşımları yapılması legal olmakla birlikte var olan en iyi torrent siteleri bu kapsamda belirlenir. Sanal dünyanın en fazla tık alan siteleri olmasının yanı sıra, sahip oldukları cazip avantajlarda diğer torrent sitelerinden birkaç adım öne çıkmalarını sağlamıştır. Bizler, yüksek hıza sahip en iyi torrent sitelerini sizler için listeledik. (Vikipedi)

  •  Zamunda.Net

2020 yılının torrent siteleri arasında ilk sırada Zamunda.Net gelirken Bulgaristan merkezli faaliyetlerine devam etmektedir. Trafik değerlerine göre oldukça başarılıdır. Yapılacak indirme sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için dosyanın telif durumuna bakılabilir. İhlal olmaması halinde yapılacak indirmeler problem olmayacaktır. Türkiye özelinde de en yaygın tercih edilenler arasında olmasının başlıca nedeni geniş yelpazeli imkanlarıdır. Ayrıca çok hızlı olması da en iyi film indirme sitesi olarak adlandırılmasını kaçınılmaz hale getirir.

  • Vazgeçilmezlerin Sitesi: The Pirate Bay

2018 yılında başlayan çıkışı 2020 yılında da devam ettiren torrent sitesi The Pirate Bay listede kendisine yer bulmuştur. Oldukça zor zamanlar geçirmesine karşın kurucuları tarafından faaliyetleri devam ettirilmektedir. Bağlantı noktasında da yüksek hızlı olma özelliği vardır.

  • Anime Torrent Sitesi NYAA.SI

Popüler anime severler için tasarlanmış bir yapıya sahip NYAA.SI sitesi de kapatılma halleriyle karşı karşıya gelmiştir. 2017 yılında kapatılmasına karşın günümüzde tüm anime arşiviyle hizmet verir. Bu alanda kendisini geliştirmek ya da anime tutkunları için en iyi torrent sitesi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

torrent oyun siteleri

Film Tutkunlarına Özel

  • YTS.AG

Diğer torrent sitelerinden farklı olarak görsel tabanlı arayüzü YTS.AG ayrıcalıklarındadır. Filmlerin kapakları bulunurken popüler indirmeler ve kategoriler kısımları da zenginliği ortaya koyar. Gerek film indirmek gerek izlemek için idealdir. Kaliteli torrent film sitesi olan YTS.AG son çıkan filmleri dahi hızlıca getirmektedir.

  • Hızlı Yükselen Torrents.Me

Uzun yıllardır var olan torrent sitelerinden ayrı olarak yenilerden kabul edilen Torrents.me iyiler arasındadır. Kolayca giriş yapılırken sağ-üst kısımdan vpn girişi vardır. Kategorilerde ise film ve tv şovları en fazla içeriği bulundurur. Bunun haricinde torrent oyun sayfasıyla da beğeni kazanır. Music ve Genel kategorileri mevcut olurken arama yapılmasıyla site kalitesinin her geçen gün yükseldiği de anlaşılmaktadır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Pazar Analizi Nasıl Yapılır ve Pazar Analizi Ne İşe Yarar?

  • Sağlam Dizilerin Adresi İdope

Yeni film ve dizi severler için şüphesiz ki İdope farklı bir yerdedir. Son yıllarda gelişme kaydeden torrent sitesi hızlı indirme imkanlarını güvenli şekilde sunmasıyla adından söz ettiriyor.

  • Zengin Torrent içerikleriyle Zoogle

2020 yılına gelindiğinde milyonlarca torrent içeriğiyle önemli bir başarı elde eden Zoogle bahsedilecekler arasındadır. Görselle birlikte tanıtıcı yapıya sahip olan sitede filmlerin bulunmama ihtimali oldukça düşüktür.

  • Alternatif Torrent Sitesi Demonoid

Retro oyunlara kadar birçok içeriğe sahip olma yoluna giden Demonoid kullanılabilecekler arasındadır. VPN üzerinden indirme yapılabileceği gibi aynı zamanda çok eski uygulamalarda sitede vardır.

Genel kategorisi ile güncel konular hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Torrent Nedir?

Torrent genellikle oyun severlerin oyun indirmek için kullandığı bir yöntem olarak bilinmektedir. İnternet üzerinden sıkıştırılmış dosyaların belirli bir uygulama veya site üzerinden paylaşımlması ve indirilmesine olanak sagğlayan çok popüler bir yöntemdir.

Torrent Kullanmak Zararlı Mıdır?

Torrent kullanırken temkinli olmak gerekir. Çünkü indirilecek dosyaların içinde herhangi bir zararlı içerik bulunması muhtemeldir.

En İyi Torrent Siteleri Nelerdir?

Dünya üzerinde çokca kullanılan torrent siteleri ve programları mevcuttur. Yukarıda sizler için yazmış olduğumuz blog yazımız sayesinde bu siteler ve programlar hakkında ki bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Torrent Oyun İndirmek Yasal mı?

Torrent oyun indirmek yasal değildir. Oyunları telif hakları haricinde indirmek anlamına gelmektedir.

Güncel Oyunlar Torrent Olarak İndirilebilir mi?

Güncel oyunlar torrent olarak indirilebilir ancak piyasaya çıkış tarihlerinin hemen sonrasında bu oyunları bulmak zordur.

Torrent Oyunlardan Virüs Bulaşabilir mi?

Torrent oyunları indirmek neticesinde virüs bulaşma riski bulunmaktadır. İndirme işlemlerinden sonra virüs taraması gerçekleştirmekte fayda bulunur.

Nedir hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Genel
1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Teşekkür ederim güzel liste. Aralarında bana göre en iyis zamunda’dır torrentleri gerçekten çok hızlı. Bunun yanında türk sitesi olan sitesini önerebilirim. Listede olması gereken sitelerden bir tanesi.