Instagram haberleri

TouchWiz Teması Instagram’dan Gösterildi

Sürekli olarak geliştirilen akıllı telefon teknolojisi her geçen gün daha fazla ilgi görmeyi başarıyor. Gelişen bu akıllı telefon teknolojileri ile sürekli yeni bir telefon özelliği de piyasaya sürülüyor. Kısacası sürekli gelişen bu teknoloji ile her sene yeni bir telefon ile karşılaşıyoruz. İşte bu şekilde sürekli kendini geliştiren markalardan biri de teknoloji devi Samsung. Özellikle çıkardığı akıllı telefonlarla bir anda gündeme gelen Samsung en yakın rakibi olan Iphone ile hızlı bir yarış içerisinde. Böyle bir yarışın olduğu akıllı telefon alanında ise yapılan her değişiklik büyük önem taşıyor. İşte bu tarz bir değişiklik haberi de Samsung’dan geldi. Bu bağlamda TouchWiz adlı tema ile bambaşka bir ara yüz tanıtımı yapıldı.

Instagram üzerinden yapılan paylaşımlar ile TouchWiz temasına ait görüntüler ortaya çıkarken bu alanda ne kadar ileri gidildiği de görüntülenmiş oldu. Şirket tarafından yayınlanan fotoğraflarda temanın birçok özelliği değiştirdiği ve ana ekrana da bambaşka bir hava kattığı da gözlerden kaçmadı. Kullanıcıların tema hakkında yaptıkları yorumlarda oldukça olumlu olunca bir anda temanın orijinal hali merak edilmeye başlandı. Kısa süre içerisinde yayınlanacak olan Android ara yüzü şimdiden başarıya ulaşmış gibi.

 

TouchWiz Teması Instagram’dan Gösterildi
4.5 (89.12%) 342 votes

Bir önceki yazımız olan Vialand’den Yepyeni Bir Instagram Kampanyası başlıklı makalemizde Instagram kampanyaları, Instagram yarışması ve Vialand hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Paylaşılan Hikayelere Nasıl Yorum Yapılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir