Trendyol

Trendyol

Sizde Trendyol iletişim kanallarını merak ediyor musunuz? Online alışverişin hızla çağ atladığı bu dönemlerde şüphesiz sektörün öncü markası Trendyol olarak biliniyor. Yüzlerce ürün seçeneği ve kaliteli markalarıyla Trendyol.com müşterilerine kesintisiz ve kaliteli hizmet sunuyor. Online platformlar üzerinden tüketiciye ulaşan Trendyol.com bu zamana kadar verdiği hizmetlerle içinde bulunduğu piyasa içinde bir numara olmayı başardı. Kurulduğu günden bu yana büyük başarılar sağlamış Trendyol.com markasının on binlerce müşterisi bulunuyor. Müşterilerse devamlı alışveriş yaptıkları Trendyol hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Trendyol.com kime ait, Trendyol hangi kargo şirketiyle çalışır, Trendyol müşteri hizmetleri numarası nedir gibi soruların cevaplarını merak ediyorlar. Sizin için bu yazımızda Trendyol hakkında merak ettiğiniz her şeyi detaylarıyla cevapladık.

Trendyol.com Kime Ait?

Türkiye’nin piyasa değeri en yüksek ve en fazla müşteriye sahip e-ticaret siteleri arasında ilk sıralarda bulunuyor Trendyol. Geniş ürün ve hizmet ağıyla müşterilerine tek tıkla hizmet imkânı sunuyor. Bu denli büyük başarıya sahip olan Trendyol firmasının kuruluş hikayesiyse 2010 yılına dayanıyor. Demet Mutlu’nun kendi işini kurma hayaliyle gerçekleştirdiği girişimler sonucunda ticaret hayatına başlıyor Trendyol. Başta pek çok kişi tarafından desteklenmese de ortaklık kurduğu Begüm Tekin’le beraber firma bugünlere ulaşmayı başarmıştır. Marka değerini çok kısa bir süre içerisinde arttırmayı başarmış olan Trendyol firması günümüze gelindiğinde Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamayı büyük ölçüde başarmıştır. Onlarca farklı marka ve butik ürünlerini Trendyol üzerinden müşteriye sunmaktadır.

trendyol iletişim

Trendyol Hangi Kargoyla Çalışır?

Trendyol müşterilerine ürünleri kargo şirketleri vasıtasıyla ulaştırıyor. Bu nedenle birbirinden farklı pek çok kargo şirketiyle çalışıyor. Trendyol kargo şirketleri sayesinde internet üzerinden online olarak satışa sunduğu ürünleri ülkenin dört bir yanında bulunan müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Trendyol kargo şirketlerinin listesi şu şekilde:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: E Ticaret Nedir?

  • MNG Kargo
  • Aras Kargo
  • Sürat Kargo
  • Yurtiçi Kargo
  • Horoz Lojistik
  • UPS Kargo

Trendyol kargo şirketleri arasında PTT firması bulunmuyor. Ancak PTT firmasını Trendyol.com kargo şirketlerine eklemek için çalışmalar yapılıyor. Bunun yanı sıra Trendyol üzerinden sipariş veren müşteriler siparişlerini Trendyol express vasıtasıyla kontrol edebiliyorlar. Trendyol express sayesinde Trendyol kargo takip işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol.com üzerinden alışveriş işlemlerini gerçekleştiren müşteriler bazı durumlarda alışveriş esnasında ya da sonrasında sorun yaşayabiliyorlar. Kargo ulaşımı veya teslim aldıkları ürünlerde sorun yaşayan müşteriler Trendyol müşteri hizmetleri hattı sayesinde bu sorunları giderebiliyorlar. Müşterilerin kolaylıkla ulaşabildikleri Trendyol iletişim hatları sayesinde alışverişte yaşanan aksaklıklar kolayca ortadan kaldırılıyor. Trendyol.com üzerinden online alışveriş yapan müşteriler merak ettikleri soruların cevaplarını alabiliyor ya da ürünle ilgili şikayetlerini firmaya bildirebiliyorlar. Trendyol müşteri hizmetleri hattına 0 212 331 0 200 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında ek olarak canlı destek üzerinden de yardım alabilirsiniz.

Nedir kategorisi yazıları ile gündemde olan ve genel tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trendyol Nedir?

Trendyol internet üzerinden uygun fiyatlar ve kampanyalar ile birlikte ürünler satmakta olan bir e-ticaret sitesidir. Binlerce kategori ve milyonlarca ürün ile satış hizmetini sürdürmektedir. Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilir.

Trendyol Kampanyaları Ne Zaman?

Trendyol düzenli olarak kampanyalar organize etmekte ve müşterilerine sunmaktadır. Efsane Cuma, Sevgililer Günü gibi özel kampanyaların yanı sıra, günlük olarak indirimlerde uygulanır.

Trendyol Ne Zaman Kuruldur?

Trendyol Deniz Mutlu tarafından 2009 yılında hayata geçirilmiş bir e-ticaret projesidir. Günümüzde milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır.

Nedir hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortamala: 0]
Nedir
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir