Instagram ünlüler

Tuba Büyüküstün’den Final Mesajı

Yazın gelmesi ile birlikte birçok televizyon dizisi sezon finali yapmaya başladı. Yeni sezonla tekrar izleyici ile buluşacak olan bu dizilere karşın bir de bu sezon final yapacak ve hikayeyi sonlandıracak olan dizilerde boy göstermeye başladı. Artık yavaş yavaş bu diziler için final zamanı yaklaşırken ünlü oyunculardan da dizilerin finalleri hakkında paylaşımlar gelmeye başladı. İşte bu dizilerden birisi de başrolünde Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı “Kara Para Aşk” dizisi oldu. 54. Bölümü ile final yapmaya hazırlanan diziye ise Tuba Büyüküstün’den veda mesajı geldi. Ünlü oyuncu Instagram hesabından yayınladığı uzunca bir mesajla diziye ve ekibine veda etti.

Söz konusu paylaşımında final senaryosunun fotoğrafını paylaşan ünlü isim “Yolculuğa başlama fikri çok zordu. Bilmediğin bir rotada ilerleme fikri, karşılaşabileceklerin, belki de en zoru yolculuk için bavulları hazırlamaktı. Anlayacağınız , vazgeçmek kolay olandı.. Ama bir kere bavullarımı hazırlamaya karar vermiştim. Zaten genelde nedense kolay olanı seçmem, huy işte… İtiraf edeyim, zor bir yolculuk oldu. Bildiğiniz ve bilmediğiniz… İtiraf edeyim, vazgeçmek istedim, bu yolculuğu tamamlayamayacağımı düşündüm. Yolun ortasında yere çöktüm, dizlerimin üzerine, elimden tutup sürüklediler, olmadı kucaklarında taşıdılar. Ayağa kalk dediler. Yaparsın dediler. Yaptım. Onlarla Yaptım. Ekip denilen böyle bir şeydi çünkü. Düştüğünde, seni yeniden yürütebilen ve bir gün bitti dediler. Artık sonuna geldik. Evet yorulduk. Ama şimdi nasıl eve dönüp bavullarımı açacağım ve biliyorum içinden bir Sürü güzel Yürek çıkacak. Kalplerinizin sıcaklığını bana Verdiğiniz için teşekkür ederim. Benimle kaldıkları sürece onlara iyi bakacağım…” ifadelerini kullandığı bir de mesaj yayınladı. Bu mesajla beraber ünlü isim diziye de veda etmiş oldu. Dizinin hayranları ise final ile ilgili haberi görünce büyük bir üzüntü yaşadı. Bu yönde ünlü isme de birçok mesaj gönderildi.

Tuba Büyüküstün’den Final Mesajı
4.5 (90.42%) 357 votes

Bir önceki yazımız olan Defne Samyeli Güzellik Sırlarını Anlatmaya Başladı başlıklı makalemizde Defne Samyeli, Defne Samyeli Instagram ve Defne Samyeli'den yeni bir girişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir