Tuba Büyüküstün Büyük Final Mesajı

Tuba Büyüküstün Büyük Final Mesajı

Yazın gelmesi ile birlikte birçok televizyon dizisi sezon finali yapmaya başladı. Tuba Büyüküstün oyunculuğu ile göz kamaştırmaya devam ettiği dizisi geçen hafta final yaptı. Yeni sezonla tekrar izleyici ile buluşacak olan bu dizilere karşın bir de bu sezon final yapacak ve hikayeyi sonlandıracak olan dizilerde boy göstermeye başladı. Artık yavaş yavaş bu diziler için final zamanı yaklaşırken ünlü oyunculardan da dizilerin finalleri hakkında paylaşımlar gelmeye başladı. İşte bu dizilerden birisi de başrolünde Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı “Kara Para Aşk” dizisi oldu. 54. Bölümü ile final yapmaya hazırlanan diziye ise Tuba Büyüküstün’den veda mesajı geldi. Ünlü oyuncu Instagram hesabından yayınladığı uzunca bir mesajla diziye ve ekibine veda etti.

Söz konusu paylaşımında final senaryosunun fotoğrafını paylaşan ünlü isim “Yolculuğa başlama fikri çok zordu. Bilmediğin bir rotada ilerleme fikri, karşılaşabileceklerin, belki de en zoru yolculuk için bavulları hazırlamaktı. Anlayacağınız , vazgeçmek kolay olandı.. Ama bir kere bavullarımı hazırlamaya karar vermiştim. Zaten genelde nedense kolay olanı seçmem, huy işte… İtiraf edeyim, zor bir yolculuk oldu. Bildiğiniz ve bilmediğiniz… İtiraf edeyim, vazgeçmek istedim, bu yolculuğu tamamlayamayacağımı düşündüm. Yolun ortasında yere çöktüm, dizlerimin üzerine, elimden tutup sürüklediler, olmadı kucaklarında taşıdılar. Ayağa kalk dediler. Yaparsın dediler. Yaptım. Onlarla Yaptım. Ekip denilen böyle bir şeydi çünkü. Düştüğünde, seni yeniden yürütebilen ve bir gün bitti dediler. Artık sonuna geldik. Evet yorulduk. Ama şimdi nasıl eve dönüp bavullarımı açacağım ve biliyorum içinden bir Sürü güzel Yürek çıkacak. Kalplerinizin sıcaklığını bana Verdiğiniz için teşekkür ederim. Benimle kaldıkları sürece onlara iyi bakacağım…” ifadelerini kullandığı bir de mesaj yayınladı. Bu mesajla beraber ünlü isim diziye de veda etmiş oldu. Dizinin hayranları ise final ile ilgili haberi görünce büyük bir üzüntü yaşadı. Bu yönde ünlü isme de birçok mesaj gönderildi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Tuba Büyüküstün Yeni Dizi Projelerini Değerlendiriyor

Oynadığı dizilerle ülkemizin en önemli oyuncuların biri haline gelen Tuba Büyüküstün’ün ünü artık ülkemizin dışına da çıkmaya başladı. Özellikle oynadığı dizilerin Arap ülkelerinde de yayınlanmasının ardından dünya genelinde bir ün yakalayan ünlü oyuncunun binlerce fanı da bulunuyor. Sadece ülkemizde değil dünya üzerinden de artık fan kitleleri oluşmaya başlayan ünlü isim Tuba Büyüküstün’e geçtiğimiz günlerde de şok bir hediye geldi. Londra’da okuyan Filistinli bir genç kız ünlü ismi çok sevdiğini açıklayarak bir hediye aldı.

Daha öncede gelirinin tamamını UNICEF’e verdiği bir kitabı ünlü oyuncuya ithaf eden genç hayran son olarak ünlü isme yıldız sertifikası aldı. Uzay bilimleri tarafından satılan sertifikalardan birini alarak ünlü isme hediye eden genç hayran Tuba Büyüküstün’ü de şok etti. Nadin Jallad isimli hayranı ayrıca sertifikayı Instagram hesabından paylaşarak “Dizilerinden görüp hayran olduğum Tuba Büyüküstün, benim için çok özel ve çok farklı biri. O benim hayatımı değiştirdi. Ona bu sevgimi göstermek istedim. Dünyanın her yerinde hayranı var. Ben de dünyadan bakıldığında görünen yıldızlardan birisine onun adının verilmesini istedim. Bunun için uzaydaki yıldızların isimlerini bir bedel karşılığında satan ve bunun karşılığında sertifika veren, ABD’deki bir şirkette Türk yıldız Tuba Büyüküstün için siparişi verdim. Tuba Büyüküstün adına ‘HD 260887’ sertifika numarası ile 15 derece 46 ” 18.59 koordinatlarında gökyüzünün kuzey yarım küresinde ikizler takım yıldızın sertifikası hazırlandı. Bunu kendisine teslim ettim.” İfadelerini kullandı. Ünlü ismin bu hediye karşısında ne yaptığı ise merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/takipci

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
357

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir