Instagram ünlüler

Tuba Büyüküstün’e Büyük Hediye

Oynadığı dizilerle ülkemizin en önemli oyuncuların biri haline gelen Tuba Büyüküstün’ün ünü artık ülkemizin dışına da çıkmaya başladı. Özellikle oynadığı dizilerin Arap ülkelerinde de yayınlanmasının ardından dünya genelinde bir ün yakalayan ünlü oyuncunun binlerce fanı da bulunuyor. Sadece ülkemizde değil dünya üzerinden de artık fan kitleleri oluşmaya başlayan ünlü isim Tuba Büyüküstün’e geçtiğimiz günlerde de şok bir hediye geldi. Londra’da okuyan Filistinli bir genç kız ünlü ismi çok sevdiğini açıklayarak bir hediye aldı.

Daha öncede gelirinin tamamını UNICEF’e verdiği bir kitabı ünlü oyuncuya ithaf eden genç hayran son olarak ünlü isme yıldız sertifikası aldı. Uzay bilimleri tarafından satılan sertifikalardan birini alarak ünlü isme hediye eden genç hayran Tuba Büyüküstün’ü de şok etti. Nadin Jallad isimli hayranı ayrıca sertifikayı Instagram hesabından paylaşarak “Dizilerinden görüp hayran olduğum Tuba Büyüküstün, benim için çok özel ve çok farklı biri. O benim hayatımı değiştirdi. Ona bu sevgimi göstermek istedim. Dünyanın her yerinde hayranı var. Ben de dünyadan bakıldığında görünen yıldızlardan birisine onun adının verilmesini istedim. Bunun için uzaydaki yıldızların isimlerini bir bedel karşılığında satan ve bunun karşılığında sertifika veren, ABD’deki bir şirkette Türk yıldız Tuba Büyüküstün için siparişi verdim. Tuba Büyüküstün adına ‘HD 260887’ sertifika numarası ile 15 derece 46 ” 18.59 koordinatlarında gökyüzünün kuzey yarım küresinde ikizler takım yıldızın sertifikası hazırlandı. Bunu kendisine teslim ettim.” İfadelerini kullandı. Ünlü ismin bu hediye karşısında ne yaptığı ise merak konusu oldu.

Tuba Büyüküstün’e Büyük Hediye
4.5 (89.59%) 340 votes

Bir önceki yazımız olan Ergin Ataman’dan Oyuncusu Köksal İçin Açıklama başlıklı makalemizde Ergin Ataman, Ergin Ataman Instagram ve Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir