Instagram ünlüler

Tuğba Ekinci Babasının Vefatını Instagram Hesabından Duyurdu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram sadece mutlu anlarımızı paylaştığımız bir sosyal medya platformu olmaktan çıktı. İnsanlar artık Instagram bir nevi günlükleri gibi kullanmaya başladı. Yani sadece belli anlara ya da belli olaylara yönelik paylaşımlar yerine kullanıcının hayatına dair paylaşımlar yapılmaya başlandı. Bu durumun son örneklerinden biri de Tuğba Ekinci oldu. Instagram üzerinden bugün yaptığı paylaşımla babasını kaybettiğini dile getiren ünlü isim babası ile son çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Paylaşımına “Babam Yusuf Ekinci hakkın rahmetine kavuşmuştur… Güzel kalbini unutmayacağım babacım. Sevgi dolu pamuk ellerini..” ifadelerini de ekleyen ünlü isim bu paylaşımıyla babasını kaybettiğini duyurdu.

Paylaşıma ise birçok ünlü arkadaşı ve takipçileri destek mesajları göndermeyi ihmal etmedi. Babasının kaybeden ünlü isim ise gelen temenni ve baş sağlığı mesajları içinde bir teşekkür mesajı yayınladı. Yine kendi Instagram hesabından bu şekilde bir paylaşım yapan ünlü isim paylaşımında “Dualarınız ve Güzel temennileriniz için teşekkür ederim. Size ve ailelerinize Allah keder hastalık göstermesin AMIN. Siz güzel insanlar varlığınızla beni mutlu ettiniz dualarınız için teşekkür ederim yüzbinlerce kez sağ olun” ifadelerini kullandı. Ünlü popçunun babasının nerede ne zaman defnedileceği hakkında ise bir açıklama gelmedi.

 

Tuğba Ekinci Babasının Vefatını Instagram Hesabından Duyurdu
4.5 (90.14%) 351 votes

Bir önceki yazımız olan Caner Erkin Ayrılacak İddialarını Cevapladı başlıklı makalemizde Caner Erkin, Caner Erkin Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Horon Oynayan Yunus Instagram’ı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir