Instagram ünlüler

Tuğba Ekinci Instagram Hesabından Babasının Vefat Ettiğini Duyurdu

Instagram sadece mutlu anlarımızı paylaştığımız bir sosyal medya platformu olmaktan çıktı. Tuğba Ekinci Instagram paylaşımı hayranlarında deri üzüntü oluşturdu. Instagram’dan sadece belli anlara ya da belli olaylara yönelik paylaşımlar yerine kullanıcının hayatına dair paylaşımlar yapılmaya başlandı. Bu durumun son örneklerinden biri de Tuğba Ekinci oldu. Instagram üzerinden bugün yaptığı paylaşımla babasını kaybettiğini dile getiren ünlü isim babası ile son çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Paylaşımına “Babam Yusuf Ekinci hakkın rahmetine kavuşmuştur… Güzel kalbini unutmayacağım babacım. Sevgi dolu pamuk ellerini..” ifadelerini de ekleyen ünlü isim bu paylaşımıyla babasını kaybettiğini duyurdu.

Paylaşıma ise birçok ünlü arkadaşı ve takipçileri destek mesajları göndermeyi ihmal etmedi. Babasının kaybeden ünlü isim ise gelen temenni ve baş sağlığı mesajları içinde bir teşekkür mesajı yayınladı. Yine kendi Instagram hesabından bu şekilde bir paylaşım yapan ünlü isim paylaşımında “Dualarınız ve Güzel temennileriniz için teşekkür ederim. Size ve ailelerinize Allah keder hastalık göstermesin AMIN. Siz güzel insanlar varlığınızla beni mutlu ettiniz dualarınız için teşekkür ederim yüzbinlerce kez sağ olun” ifadelerini kullandı. Ünlü popçunun babasının nerede ne zaman defnedileceği hakkında ise bir açıklama gelmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/begeni

Tuğba Ekinci Instagram Hesabından Babasının Vefat Ettiğini Duyurdu
4.5 (90.14%) 351 votes

Bir önceki yazımız olan Caner Erkin Instagram Hesabından Ayrılacak İddialarına Cevap Verdi başlıklı makalemizde Caner Erkin, Caner Erkin Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Takipçi Sayısı Arttırma
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir