İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Tumblr Kıyafetleri Nerede Satılır?

Kişisel blog içeriği olmakla birlikte kullanıcıların video ve fotoğraf paylaşmasını mümkün kılan sosyal ağ Tumblr kıyafet kombinleriyle de adından söz ettirmektedir. Birçok farklı konu başlığında içerikler var olurken ücretsiz bir şekilde tüm kullanıcılar istedikleri içerikleri girerek paylaşımlarda bulunmaktadır. Sizlerde oldukça dikkat çekici ve farklı tarzları yansıtan Tumblr kıyafetleriyle kombin yapmak için hemen hızlıca online alımlara başlayabilirsiniz. Sepete ekleyerek birçok farklı ürün alımını zahmetsiz bir şekilde yapmak artık çok daha kolay.

Tumblr Kıyafet Aliexpress

Genç kızlara yönelik “School Kills Artists” -Okul Öldürür- tişörtü en popüler Tumblr kıyafetleri arasında yerini alıyor. Estetik grafik yazısı bulunurken sokak stilini yansıtması açısından da dikkat çekiyor. Farklı renk seçimleriyle online alımı hemen yapabilirsiniz. Unisex özelliğe sahip Tumblr tişörtlerin sayısı da oldukça fazladır. “Violence Terror Chaos”-Şiddet Terör Kaos” yazılı sokak tarzı bir başka üründe yine çokça tercih edilenler arasında kendisine yer buluyor. Tek sıra halinde yazıların haricinde çeşitli şekil ve sembollerle oluşturulan kısa kollu t-shirt modelleri de yer alır. Emoji kullanımlarıyla da mesaj veren Tumblr kıyafetleri nerede satılır sorusuna aliexpress yanıtı verilebilir. Uygun fiyatlı olarak alımlar yapılabilir, farklı renk ve beden seçimleri de mevcuttur.

Tumblr Butik

Var olan butik kıyafet seçimlerinde ise Grunge tarzı estetikli karikatürler kendisini gösterir. Komik grafik yazılarıyla oluşturulan şekillerde ilgi çekici olmasını sağlamaktadır. Gençler tarafından çokça tercih edilen ürünlerde kişinin mesaj iletme durumu da ortaya çıkmaktadır. Kişisel anlamda değer verilen düşüncüler kıyafetlerle yansıtılabilir. Feminizm ya da insanlık kavramları çokça işlenirken adalet ve özgürlük sembolleri de yer alır. Bunların dışında GTA ve benzeri oyunların kapak görsellerinin bulunduğu Tumblr giyim ürünlerinin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Veganlık temsili olarak avokado kullanılırken birbirinden farklı butik hesaplarından da kişiye özgü ürünler alınabilir.

Uzun vestidos elbise modelleri çok daha rahat bir görünüm kazandırırken farklı renk seçenekleri de Tumblr hesapları üzerinden tercih edilebilir. İçerikleriyle dikkat çeken kişisel sosyal ağ içerisinde kurumsal amaçlı kullanımlar giderek artmaktadır. Kıyafet özelinde açılan hesaplarla çok daha uygun fiyata Tumblr tarzı giyim imkanı elde edilebilir. Kısa şort ya da kot eteklerle birlikte üstü baskılı t-shirt kombiniyle çok daha iyi bir duruş oluşturulabilir. Fotoğraf ya da video paylaşımları içinde gerekli olabilecek doğru kombin oluşturulması çok daha büyük önem taşımaktadır. Gerek renk uyumu gerek ortaya çıkacak salaş görünüm açısından gençler için Tumblr kıyafet seçimleri idealdir denilebilir. Bunun için önemli butik hesapları takip edilebilir, nerelerde satılır sorusuna yanıtlar aranabilir. Carpe Butik en iyiler arasında gösterilirken seçenekleri açısından da avantajlıdır. Bunun haricinde butikup tumbrl hesabında çok daha albeniye sahip kıyafet modelleri sizleri bekliyor. Zarif bir görünüm isteyenler için farklı konseptler için hazırlanmış kombinler var olurken gözlük ve çanta kombinlere yönelik seçimlerde yapılabilir.

En özel Tumblr Sözleri için blog yazımıza göz atın!

Tumblr hesabınzı geliştirmek ve yükseltmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/tumblr-begeni-satin-al

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tumblr üzerinde popülerlik kazanan giyim ve yaşam tarzlarını benimseyen kadınlara verilen isimdir.

Bu tarz mağazalar mevcut değildir fakat benzer tarzda ürünler satan mağazalar bulunmaktadır.

Tumblr uygulamasına sahip 444 milyon microblog kullanıcısı bulunmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu Amerika vatandaşıdır. Yaklaşık 25 milyon Amerika’da kullanıcısı bulunmaktadır.

Tumblr uygulamasını kullanmak için 13 yaş ve üzerinde olmak gerekmektedir.

Tumblr ülkemizde tamamen yasal olarak kullanılabilmektedir. Herhangi bir yasa dışı durum yoktur.

Tumblr kullanarak video, görsel, link veya metin paylaşımları yapabilirsiniz.

Enes Bulut

Yazılar: 466

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Tumblr Kıyafetleri Nerede Satılır? Hakkında 2 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 23 Ortalama: 5 )

2 yorum

  1. Beyza Gemici
    Beyza Gemici

    Tublr da görüp beğendiğim bir kazak vardı. Tublr kıyafetleri nerede satılır yazınız sayesinde buldum o kazağı. Çok sağolun. İnfluencerlar için çok faydalı içerikleriniz var.

  2. selin kılıç
    selin kılıç

    Direkt olarak Tumblr kıyafet kombini satan mağazalar var mı acaba? Teşekkürler..