Instagram gündem

Türk Hava Yolları Pilotu Bengü Gül Yalabıyık Instagram Paylaşımları

Türk Hava Yollarının kadın pilotlarından biri olan Bengü Gül Yalabıyık Instagram hesabı üzerinden uçağıyla beraber çekilmiş birkaç fotoğrafını paylaştı. Instagram artık o kadar çok kullanıcıya sahip bir platform ki tek bir fotoğrafla bir anda insanların ilgi odağı haline gelebiliyorsunuz. inanması ilk etapta güç gibi gelse de tek bir fotoğrafla fenomen haline gelen kullanıcıların bile olduğunu biliyoruz. Bu noktada tek ihtiyacınız olan şey ise farklılık. Zira son yaşanan olayda bu duruma en büyük kanıtlardan biri oldu.

Fotoğraflarında oldukça esprili ifadeler kullanan güzel pilot tüm bu paylaşımların ardından ise bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Uçak ile ilgili yaptığı paylaşımlara yorum yağan başarılı isim bununla beraber birçok kesimden de bu fotoğraflar nedeniyle eleştiri almaya başladı. Esprili paylaşımları sosyal medyada iki farklı görüş oluşmasına neden olurken başarılı pilotta gelen eleştirilere kayıtsız kalamadı. Amacının sadece eğlenmek olduğunu söyleyen Bengü Gül Yalabıyık Instagram hesabından sosyal medyadan aldığı eleştirileri hakketmediğini düşündüğünü belirtti. İnsanların hayatını tehlikeye attığına dair gelen yorumlara oldukça üzüldüğünü dile getiren Bengü Gül Yalabıyık, kısa sürede yayınladığı bu uzun yazıyla da beğeni toplamayı başardı. Tüm bunlarla beraber takipçi sayısı da hızla artmaya başlayan başarılı pilotun yakın zamanda fenomen isimlerden biri haline geleceği ise şimdiden belli.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/oto-yorum

Türk Hava Yolları Pilotu Bengü Gül Yalabıyık Instagram Paylaşımları
4.5 (89.76%) 463 votes

Bir önceki yazımız olan Gonca Vuslateri Instagram Paylaşımı Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Gonca Vuslateri, Gonca Vuslateri Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nazlı Hamarat Yine Şok Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir