Instagram ünlüler

Türkan Şoray’da Instagram’da Yerini Aldı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram her ne kadar sahte hesapları kapattığını dile getirse de ne yazık ki veriler bu iddianın doğru olmadığını ortaya koyuyor. En son yapılan büyük temizlikten sonra Instagram’ın sahte kullanıcı sayısında ciddi bir düşüşün yaşandığı kesin. Fakat bunun yanında alınan önlemlere rağmen aktif kullanıcı sayısının armasına karşın sahte kullanıcı sayısı da artmaya devam ediyor. Bir türlü bu durumun önüne geçemeyen uygulama özellikle ünlü isimlerin hesaplarını koruyamamaya başladı. Bu bağlamda birçok ünlü ismin sahte hesaplarıyla karşı karşıya kalabiliyoruz. İşte bu isimlerden birisi de Yeşilçam’ın dev ismi Türkan Şoray.

Sosyal medya kullanmamasına rağmen Instagram sahte hesaplar yüzünden sosyal medya kullanıyormuş gibi gösterilen ünlü oyuncu artan sahte hesaplara daha fazla dayanamadı ve sonunda Instagram hesabı açmaya karar verdi. Arkadaşları aracılığıyla yeni sosyal medya hesabını duyuran ünlü oyuncu yeni dizisinin de böylece Instagram üzerinden reklamını yapma fırsatı bulmuş oldu. Şimdilik 4 bine yakın takipçiye ulaşan usta oyuncunun giderek daha fazla takipçiye de ulaştığını söylemek mümkün. Söz konusu sahte hesaplar içinde bir açıklama yapma gereği duymayan usta oyuncu artık aktif bir Instagram kullanıcısı olarak sosyal medyada yerini almayı başaracak gibi. Şimdiden artan takipçi sayısı Türkan Şoray’a gösterilen ilginin de oldukça büyük olduğunu gösteriyor.

Türkan Şoray’da Instagram’da Yerini Aldı
4.6 (91.21%) 157 votes

Bir önceki yazımız olan Gülhan Şen Hayranlarına Müjdeyi Instagram Hesabından Verdi başlıklı makalemizde Gülhan Şen, Gülhan Şen geri dönüyor ve Gülhan Şen Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram'ın Gangsteri Dan Bilzerian
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Türkan Şoray’da Instagram’da Yerini Aldı” üzerine bir düşünce

  1. Mesut KARADAĞ

    Eskiden beri bayılıyorum bu kadına. Hem hanımefendi, hem büyük oyuncu, hem de çok mütevazi bir insan. İnstagramdan yazacağını bilsem mesaj atardım.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir