Twitch Prime İptal Etme

Twitch Prime İptal Etme

Twitch prime uygulamasını kullanmaktan sıkıldıysanız, Twitch prime iptal etme özelliğinin nasıl kullanılacağını öğrenmeniz gerekiyor. Twitch Prime aslında Amazon Prime üyeliği ile aynı şey. Twitch uygulamasını iptal ettiğinizde, amazon Prime üyeliğinizi de iptal etmiş olacaksınız. İptal işlemi sonrasında Amazon üyeliğinizi kontrol edebilirsiniz.

Twitch Prime Nedir?

Twitch, dünyanın en sık kullanılan yayın uygulamalarının başında gelmektedir. Twitch’e bağlı olarak kurulan Twitch Prime sayesinde, artık bu üyeliği oluşturarak, daha fazla bedava oyun kazanabileceksiniz. Twitch prime nedir sorusuna genel olarak bu şekilde cevap verebiliriz. Her ay bedava oyun kazanmanıza yardımcı olacak sistem sadece bununla sınırlı değil! Aynı zamanda şu özelliklere de sahip olacaksınız:

 • Reklamsız olarak istediğiniz yayını izleyebileceksiniz.
 • Chat sırasında özel emojiler kullanabileceksiniz.
 • Chat bölümünde size özel rozetler kazanabileceksiniz.
 • Her ay seçtiğiniz bir kanala bedava abonelik kazanabileceksiniz.

Uygulama kendini daha önceden gösterdi. Yaklaşık olarak aylık 11$ ile bu sistemi kullanabilirsiniz. Yıllık ise 100$ ile Twitch uygulamasını daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Twitch Prime Uygulamasının Özellikleri Nedir?

Twitch prime lol uygulamasının kendine has özellikleri bulunuyor. Ancak bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, uygulamayı aktif etmeniz gerekiyor. Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Sizler için uygulamanın nasıl aktive edileceğini adım adım sıralıyoruz:

 • Twitch prime üyesi olmak istiyorsanız, sisteme giriş yapın. Girdiğiniz zaman üst tarafta Twitch Prime sekmesini göreceksiniz.
 • Burada direkt olarak ödeme sekmesine aktarılacaksınız.
 • Ödemeler arasından size uygun seçeneği seçmeniz gerekiyor.
 • Sistemin 30 günlük denemesi bulunmaktadır.

Twitch Prime uygulaması başta İtalya ve Almanya olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde kullanılmaktadır.  

twitch prime iptal etme

Twitch Prime İptal Etme

Twitch prime nasıl iptal edilir sorusunu soruyorsanız, cevabını şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. İlk olarak hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınızda üst kısımda “Your Account” sekmesini göreceksiniz. Buraya girdiğiniz zaman Prime kısmına yönlendirileceksiniz.
 2. Açılan ekranda “End Membership” kısmına tıklayın.
 3. Tıklandığınızda ise “Are You Sure You Want To End Your Membership?” soruları gelecek.
 4. Size sunulan seçenekler arasından “End Membership” seçeneğini tıklayın.
 5. Son olarak üyeliğinizi ne zaman sonlandırmak istediğinizi belirtin.
 6. End Now: Şimdi – End Later: Sonra

Bu şekilde Amazon Prime üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz. Zaten yukarıda da belirttiğimiz gibi, Amazon Prime üyeliğinizin sonlandırılması Twitch Prime üyeliğinizin sonlandırılması anlamına gelmektedir. (Twitch Destek)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Twitch Donma Sorunu

Twitch Prime Uygulamasının Avantajları Var mıdır?

Twitch Prime uygulamasının pek çok avantajı ve yararı bulunmaktadır. Bu özellikleri kullanarak, kendinize daha etkili ve deneyimli bir Twitch deneyimi yaşatabilirsiniz. Bu uygulamanın kullanıcılar tarafından beğenilen en önemli özelliği, ücretsiz oyun kazanabilmeleridir. Sadece Twtich Prime üyeleri bu özellikten yararlanabilmektedir. Aynı zamanda dilediğiniz canlı yayını izlerken, yayınlar artık reklamlarla kirlenmeyecek. Twitch Prime iptal etme işlemini sizler için anlattık, bizi takipte kalmaya devam edin.

Twitch hesaplarınızı geliştirmek ve büyütmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/twitch-klip-izlenme-satin-al

Twitch Prime Nedir?

Twitch Prime, üst düzey bir twitch abonelik şeklidir. Twitch’e aylık veya yıllık ödeme yaparak Prime olabilir ve bu sayede prime abonelik fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Twitch Prime Ayrıcalıkları Nelerdir?

Twitch Prime ile birlikte abone olduğunuz kanallardan, kendinize özel olarak tasarlanmış rozetler elde edebilirsiniz. Bu rozetler sayesinde takip ettiğiniz kanalların prestijli dünyasında kendinize yer edinebilirsiniz. Ayrıca kanallara aylık olarak daha uygun fiyatlardan hatta ücretsiz bir şekilde üye olabileceksiniz.

Twitch Prime İptal Etmek İstiyorum. Ne Yapmalıyım?

Twitch Prime aboneliğinizi iptal etmek için yapmanız gereken şey çok basit. Ancak abonelik sürenizi de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aboneliğiniz yıllık ise aboneliğinizin bitmesini beklemelisiniz. Eğer abonelik iptali ile ilgili bilgi almak istiyorsanı blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Twitch Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir