Twitch Video Klip İndirme

Twitch Video Klip İndirme

Twitch video indirme işlemlerini artık kolayca yapabilirsiniz. Canlı yayın uygulaması denilince herkesin aklına Twitch uygulaması gelmektedir. Popüler canlı yayın uygulamalarının başında gelen Twitch’ten video indirebileceğinizi biliyor musunuz? Canlı yayınlar sayesinde kullanıcılarına para kazandıran uygulamayı kullananlar internet üzerinden Twitch video indirme şeklinde aramalar yapmaktadır.

Twitch Üzerinden Para Kazanılır mı?

Para kazandıran uygulamalardan bir tanesi olan Twitch sayesinde sizde gelirinizi arttırabilirsiniz. Canlı yayınlar bittikten sonra, çekilen yayınlar video olarak video kısmına düşmektedir. İnternet üzerinden Twitch video dowland adı altında pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar ne yazık ki sizi çok uğraştıracaktır. Sizler için sıralamış olduğumuz yöntemler sayesinde Twitch video indir işlemleriniz çok daha kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Twitch Video İndirme Uygulamaları

Twitch video indirme uygulamaları sayesinde, videonun çözünürlüğü ya da uzunluğu ne olursa olsun, dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. İşte yöntemler:

  • TwitchDown: Favoriye aldığınız yayıncıların videolarını kısa süre içerisinde indirebilirsiniz. Dilerseniz yayınları 15 dakikalık parçalar halinde bölebilirsiniz. Uzun süren yayınları bu şekilde izlemeniz de indirmeniz de daha kolay olacaktır.
  • TwitchTools: Twitch uygulamalarının videolarını bu şekilde daha kolay indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz videonun linkini uygulamaya yapıştırmak. Ancak ne yazık ki bu uygulama sayesinde Twitch uygulamalarının eski yayınlarını indirebilirsiniz. Sistem yeni videoları kabul etmemektedir.
  • JDownloader: Twitch uygulamasındaki yayınların süreleri birbiri ile değişkenlik göstermektedir. Ortalama 3 saatlik bir video varsa, bu uygulama ile yayını indirebilirsiniz. Dilerseniz de birden fazla yayını aynı anda indirebilirsiniz.
  • LiveStreamer: Komut ile çalışan bu uygulama, diğer uygulamalara göre biraz daha zordur. Ancak programı uzun süredir kullananlar, kullanım ve video indirme sırasında herhangi bir zorluk çekmemektedir.

Twitch klip indir işlemini uygulamak istiyorsanız, yukarıdaki uygulamaları deneyebilirsiniz. Her uygulamanın kullanım şekli diğerine göre farkındalık göstermektedir. (Twitch Destek)

twitch video indirme

Twitch Uygulaması Hakkında

Bundan tam 8 yıl önce karşımıza çıkan uygulama, dünyanın en yaygın canlı yayın izleme kanalıdır. Bu uygulamanın her geçen gün popülaritesi artmaktadır. Son dönemlerde uygulama içerisinde oynanan canlı yayınlara, belirli yaş grupları daha fazla ağırlık göstermektedir. Kullanıcılar, diledikleri zaman uygulama içerisinde yayınlarını gerçekleştirebilir, takipçilerine kanallarından sunabilir. Twitch klip indirme uygulamaları sayesinde de diledikleri zaman sevdikleri kişilerin yayınlarını indirebilirler. Twitch yayıncısı olmak için neler yapmalısınız işte tüm detaylar diğer yazımızda.

Twitch ile Para Kazanma Yöntemleri

Twitch uygulamasından para kazanıldığı söyledik. Ancak para kazanabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri de şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bağış alabilirsiniz: Yapılan yayınlardan bağış kazanabilirsiniz. İzleyicilerinizi sizi izlerken, yayınlarınıza bağış yapabilir. Sizler de bu şekilde para kazanabilirsiniz.
  • Ortaklık kurabilirsiniz: Twitch ile ortaklık kurarak da para kazanabilirsiniz. Ancak bunun için abone sayınızın en az 5000 olması gerekmektedir. 5000 aboneden sonra kanalınıza bir buton yüklenecek ve bundan sonra her bir üye için 4$ kazanacaksınız.

Twitch hesabınızı geliştirmek ve büyütmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/twitch-takipci-satin-al

Twitch Nedir?

Twitch, üzerinde canlı yayınlar yapabileceğiniz veya yapılan canlı yayınları takip edebileceğiniz bir sosyal medya platformudur. Tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulan içerikler ve canlı yayınlar üzerine dayanır.

Twitch Kullanmak Ücretli mi?

Twitch hesabına sahip olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak takip ettiğiniz yayıncılara abone olmak ve onlara bağış yapmak için ücretler ödemeniz gerekebilir.

Twitch Üzerinden Para Kazanabilir Miyim?

Twitch üzerinden para kazanmak için ilk olarak, kendi içeriklerinizi üretmeli ve kendi hayran kitlenizi oluşturmalısınız. Bu sayede kendinize aboneler kazanabilir ve daha fazla kullanıcı tarafından fark edilebilirsiniz. Ayrıca bağışlar toplayarak maddi anlamda ciddi kazançlar edinebilirsiniz.

Twitch Premium Nedir?

Twitch premium ücretli bir üyelik sistemidir. İstediğiniz yayıncıya sınırsız destek sağlamanıza olanak sağlamaktadır.

Twitch Bit Nedir?

Twitch bit sistemi, kullanıcıların 100’lük dilimler halinde destek pulları gönderimleri yapmanıza olanak tanıyan bir sistemdir.

Twitch Abonelik Sistemi Nedir?

Twitch abonelik sistemi aylık ücretlendirmeler ile istediğiniz yayıncıya abone olmanızı ve paylaşımlarını, yayınlarını takip etmenize olanak sağlar.

Twitch Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 22 Ortamala: 5]
Enes Bulut

Yazılar: 474

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üz...

2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir