İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Twitch Yayıncılarının Instagram Hesapları

Twitch yayıncılarının Instagram hesapları izleyicileri tarafından merak edilmektedir. Yazımızda popüler olan yayıncıların güncel Instagram hesaplarını bulabilirsiniz.

Twitch, Amazon’a bağlı bir canlı yayın platformudur. Tüm yaş kategorilerine hitap eden yayıncıları ile anlık olarak sohbet üzerinden etkileşime geçebilirmenizi mümkün kılan bir yapıya sahiptir. Yayıncıların gelir kaynağının büyük bir bölümünde bağış sistemi kullanın. İzleyiciler, üst veya alt limiti bulunmayan bağışlanmıştır yayıncıların yayınlarını daha kaliteli yapabilmeleri ve gelişmeleri için destekte bulunmaktadılar. Bir diğer gelir kaynakları ise aylık abonelik sistemidir. Twitch yayıncıları belli bir popülerliğe ulaşılıyor sonra ciddi gelirler elde edildiler.

İnternet Alt Yapısı İçin Kaliteli Twitch Yayını

Twitch yayıncısı olmak kolay oldu. Türkiye’nin mevcut internet alt yapısı yeterli yeterlidır. İnternet yükleme yani yükleme hızının da yüksek olması gerek. Superonline fiber internetinden yararlanabilmek için 5 Mbps bir upload hızına sahip olabilirsiniz. Ek özellikler upload paketleri ile de yükleme hızınızı yükselterek yüksek kalitede yayınlar ile izleyicilerinize gereken.

İnternet üzerinden başka bir şey yayınlayacağınız için yeterli değildir. Anlık olarak ekran menüsünde twitch platformuna kaliteli aktarım yapıyor izleyicilerinize yüksek görüntü görüntü kartı için ekran kartı, işlemci gibi donanımlarda üst düzey olması gerekiyor.

Popüler Twitch Yayıncılarının Instagram Hesapları

Twitch yayıncıları sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadırlar. İzleyicilerine ve takipçilerine güncel yayınlanmıştır, duyurularını ve çekilişlerini bu kanallar içindir. Canlı yayın platformunda popüler olmuş olduğu hesap hesaplarının bakalım.

Ahmet Sonuç (Jahrein)

Twitch yayıncıları arasında en son kullanıcılardan birisi olan Jahrein, en çok izlenen ve takip edilen Twitch yayıncılarındandır. Jahrein’in yaptığı yayınları binlerce Twitch kullanıcısı heyecanla takip ediyor.

Instagram; https://www.instagram.com/jahrein/?hl=tr

Ahmet Sonuç Jahrein Instagram

Ferit Karakaya (Wtcnn)

Eski bir LOL oyuncusu olan Twitch’in en eski yayıncılarından bir tanesidir. Intel ve Esl tarafından verilen yılın yayıncısı ödülünü kazanmıştır.

Instagram; https://www.instagram.com/wtcn/?hl=tr

Ferit Karakaya Wtcnn Instagram

Cem Karakoç (Mithrain)

Mithrain Twitch Türkiye ve avrupanın en çok izlenen yayıncılarından bir tanesidir. Pubg oyunun yaygınlaşması adına ülkemizde önemli bir rol oynamaktadır. Battle Royal yayıncısı ödülünü kazanmıştır.

Instagram; https://www.instagram.com/cemkarakoc/?hl=tr

Cem Karakoç Instagram

Tuna Akşen (PintiPanda)

Twitch tv yayınlarının en eskilerinden biri olan Tuna Akşen Detayları Tekli oynamak hikayeli oyunları oynamasıyla tanınıyor. Twitch Türkiye’nin abilerinden olan Tuna Akşen “herkese benden çay yavrum abbas” lafıyla tanınıyor.

Instagram; https://www.instagram.com/pintipanda/?hl=tr

Tuna Akşen Pintipanda Instagram

Cantuğ Özsoy (Çözülüyor)

Twitch Türkiye’nin en popüler yayıncılarından olan Unlost diğer Gamerlara göre daha sıcak kanlı tavırlarıyla popüler olan. Başbakan üye olarak kazandığı ödüllerle sıkça adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram; https://www.instagram.com/unlostv/?hl=tr

Cantuğ Özsoy Unlost Instagram

Volkan Yıldız (Grimnax)

Grimnax Twitch Türkiye’nin en çok oyun oynayan ve bunların eklentiyle oyunlar deneyen popüler kullanıcılardan bir tanesidir. Grimnax Intel tarafından yayınlanan farklı oyunlar oynayan kullanıcısı seçilmiştir.

Instagram; https://www.instagram.com/grimnax/?hl=tr

Şükrü Şentürk (Uthenera)

Twitch Türkiye yayıncıları arasında Uthenera, Wtcnn gibi Lol oynayarak popülerlik kazanmıştır. Lol oyunundan gelen bir ünü vardır. Tam Kullanıcı yayın yapan nadir Twitch tv kullanıcılarındandır. E-spor oyunlarınıda çok sık oynamaktadır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
En Çok İzlenen Twitch Türkiye Yayıncıları
En Çok İzlenen Twitch Türkiye Yayıncıları

Twitch, internet üzerinden oyun videoları yayınları yapılabilen ve aynı zamanda da E-Spor yayınlarının da yapıldığı büyük bir platformdur. Twitch Türk...

Twitch Kullanıcı Adı Değiştirme
Twitch Kullanıcı Adı Değiştirme

Twitch kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır sorusu yeni kullanıcıların ya da düzenli şekilde yayın açan kullanıcıların merak ettiği konuların başınd...

Instagram; https://www.instagram.com/utheneras/?hl=tr

Şükrü Şentürk Uthenera Instagram

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen)

Kemal Can Parlak ilk olarak Jahrein’in yayınlarına yüksek bağışlar yaparak ve yayınlarında şarkılar söyleyerek popülerlik kazanmıştır. ITL yayıncısı seçilmiştir.

Instagram; https://www.instagram.com/kendinemuzisyen/?hl=tr

Kemal Can Parlak Kendine Müzisyen Instagram

Can Sungur

Youtube ve Geekyapar olması gerekir duymuş olabilirsiniz. Can Sungur eşi ile birlikte Sims 4 oynayarak yayınlarına devam ediyor. Intel ödül töreninin sunuculuğunu ve aynı zamanda yükselen yayıncısı ödülünü kazanmıştır.

Instagram; https://www.instagram.com/csnaber/?hl=tr

Gözde Demiral (Miaftiz)

Miaftiz seçin Lol yayınları yaparak izleyecilerin beğenisini kazanıyor. En iyi kadın yayıncı

Instagram; https://www.instagram.com/miafitz/?hl=tr

Gözde Demiral Miaftiz Instagram

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Twitch canlı yayın platformunda ücretsiz olarak yayın izleyebilir veya yayınlayabilirsiniz.

Twitch bir canlı yayın platformudur. Her yayıncının kendine ait bir kanalının bulunduğu, izleyicilerine canlı yayın ile oyun ve farklı kategorilerde yayın yaptığı bir oluşumdur.

Twitch yayını yapabilmeniz için internet alt yapınızın iyi olması gerekmektedir. Bununla birlikte oyun yayını yapmayı düşünüyor iseniz bilgisayarınızın donanımının da yüksek kaliteli bir yayın yayın için üst düzeyde olmalıdır.

Twitch yayınları yaparak reklamlar alabilir ve hayran kitlenizden bağışlar toplayabilirsiniz.

Abonelik sistemi ile istediğiniz twitch yayıncısına abone olabilir ve hiçbir yayınını kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Twitch Premium, Twitch kanallarına istediğiniz gibi bağış yapabilmenizi ve sınırsız destek sağlamanıza imkan tanıyan bir hesap türüdür.

Enes Bulut

Yazılar: 466

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Twitch Yayıncılarının Instagram Hesapları Hakkında 2 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 23 Ortalama: 5 )

2 yorum

  1. haydar azrav
    haydar azrav

    Twitch Üzerinden Para Kazanılabilir mi?

  2. hamdullah
    hamdullah

    Bu twitch yayıncıları aylık ne kadar para kazanıyordur şimdi ?