Twitter Gizli Hesapları Görme

Twitter Gizli Hesapları Görme

21 Mart 2006 yılında hayatımıza giren Twitter ile birlikte sosyal medya kelimesi her geçen gün daha fazla anlam kazanmaya başladı. İnsanlar düşüncelerini ve yorumlarını bu platformlarda başkaları ile paylaşmaya başladılar. Böylelikle etkileşim denilen terimler ortaya çıktı ve herkesin diline yapıştı. Bu yazımızda sizlere Twitter gizli hesapları görme konusunda bilgilendirme yapacağız.

Öncelikli olarak Twitter uygulamasından biraz bahsetmek gerekiyor. Çünkü bu uygulama kapsamında yapılacak olan pek çok fazla seçenek bulunuyor. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle iletişim kurmakta bunlardan bir tanesidir. Twitter hakkında sizlere verilebilecek genel bilgilerden bir taneside aşağıda yer almaktadır.

  • Twitter herkese açık profil: Bu şekilde düzenlediğiniz bir profile sahipseniz eğer sizi merak eden herkes ne paylaştığınızı, ne yaptığınızı görebilir, yorum yapabilir. Fotoğraflarınıza da bakabilir. Böylelikle gizlilik konusunu pekte önemsemediğiniz anlaşılır.
  • Gizli hesaplar Twitter: Bu hesaba sahip birisi iseniz de sizin paylaşımlarınızı kimse göremez, yorum yapamaz. Sadece arkadaş olarak profilinizde ekli olan kişiler neler yaptığınızı görebilir. Eğer gözlerden ırakta bir yaşam sürmek isterseniz bu tamda sizin aradığınız şeydir diyebiliriz.

Twitter gizli hesapları görme ile birlikte pek çok şey yapılabilir. Siz hesabınızı gizlide zannederken hâlbuki birileri sizin hesabınızı, paylaşımlarınızı ve fotoğraflarınızı görüyor olabilir. Bunun için dışarıdan ekstra programlar yüklemeniz gerekir. Çünkü bizzat uygulama yapımcıları tarafından konulan gizlilik kurallarının yine uygulama bünyesinde delinmesi söz konusu dahi değildir.

twitter gizli hesap görme

Twitter Gizli Hesaplar

Twitter profilinizde ayarlar kısmına geldiğiniz zaman sizin karşınıza çıkan gizlilik kısmına girmelisiniz. Burada hesabımı gizliye al dediğiniz anda artık hesabınız dış gözlerden uzakta kalır. Ancak kimi zaman ki genelde eski kız veya erkek arkadaşlarımızın neler yaptığını, kimlerle konuştuğunu merak ederiz. İşte böyle zamanlarda onların gizli hesaplarını görmenin yollarını arayabilirsiniz. Twitter gizli hesapları görme gibi bir özelliği olmadığı için bunu dışarıdan uygulamalardan alma şansınız yüksektir. Özellikle Twitter uygulaması ile entegre edilen bu uygulamalarla birlikte gizli hesap kavramı da tarihe karışmış oldu. Peki, bu uygulamalar sizlere neler yapmanızı sağlıyor?

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Twitter

  • Profili gizlide olan kişinin paylaşımlarını görebilme şansı sunuyor.
  • Profili gizlide olan kişinin fotoğraflarına bakma şansı tanıyor.
  • Bu kişinin paylaşımlarını görme, yorumlarına bakma ve anlık olarak nerede olduğu konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. (Twitter Destek)

Böyle uygulamalarla birlikte birazda kendinizi hacker gibi hissetme şansınızda yüksektir. Böylelikle sizlerde sevdiklerinizi ve merak ettiğiniz kişilerle iletişim, etkileşim kurmadan, arkadaşları olmadan onların neler paylaştıklarını görebilirsiniz. Twitter gizli hesapları görme özelliği ile birlikte artık gizli diye bir kavram kalmadığının da altını çizmek gerekiyor. Çünkü bu uygulamalar sayesinde insanların fotoğrafları ve her şeyleri apaçık meydana çıkıyor. Her ne kadar kısa süre içerisinde hatalar giderilse de, paylaştıklarına dikkat etmenizde fayda var.

Twitter Destek kategorimiz ile Twitter’da tüm güncelleme ve sorunlardan haberdar olun.

Twitter Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

Twitter üzerinden yer alan gizli hesapları, o hesapları takip etmeden görmeniz söz konusu olmayacaktır. Ancak bu konu da daha detaylı bilgi için blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Twitter Kullanmak Ücretli mi?

Twitter hesabına sahip olmak ve kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekemez. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Twitter Kullanmak Ne İşe Yarar?

Twitter kullanmak, iletişim ve haber alma konusunda sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla iletişim ağı kurabilirsiniz ve medyalar paylaşabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 8 Ortamala: 1.9]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir