Sosyal medya

Twitter İçin Yeni Güncelleme

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulamalar sosyal medya uygulamaları olarak biliniyor. Resmi uygulama mağazalarından indirilme oranlarına bakıldığında sosyal medya uygulamalarının ne kadar popüler olduğunu da görebiliyoruz. Son dönemin en popüler uygulama türlerinden biri olarak bilinen sosyal medya uygulamalarının bu kadar çok indirilmesi ve bu kadar çok kullanılması söz konusu uygulamaların arasında da yeni bir yarışın ortaya çıkmasına neden oldu. Zira artık sosyal medya uygulamaları arasında da en çok kullanıcı sayısına ulaşmak, en popüler uygulama olmak için yeni bir yarışın olduğunu da söylemek gerek. Bu yarışta öne geçebilmek için sürekli yeni güncellemeler yayınlayan sosyal medya uygulamaları arasında en popüler olanlarından da biri Twitter uygulaması.

Son dönemde Instagram ile yarış halinde olan Twitter uygulaması, Instagram’ın ardı ardına gelen güncellemelerine cevap olması için ise yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Twitter tarafından yapılan açıklama ile beraber söz konusu güncellemenin DM özelliği üzerinde etkili olacağı da açıklandı. Söz konusu güncellemenin içeriği ise şimdiden beğeni topladı. Zira yeni güncelleme ile beraber artık Twitter üzerinden gönderilen DM’lerin karşı taraf tarafından okunup okunmadığı da belli olacak. Eğer mesaj karşı taraf tarafından okunduysa o zaman sosyal medya uygulamalarında alışık olduğumuz şekilde mesajın içerisinde mavi tikle okundu ibaresi yer alacak. Söz konusu güncellemenin uygulamaya ne kadar beğeni kazandıracağı ise merak konusu.

Twitter İçin Yeni Güncelleme
4.4 (88.17%) 120 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Video Deneyimini Geliştirecek başlıklı makalemizde Facebook, Facebook güncelleme ve Facebook video hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Survıvor Bir Şok Daha Yaşandı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Twitter İçin Yeni Güncelleme” üzerine bir düşünce

  1. Nazım AKAY

    Facebook İnstagramı satın aldığı günden bu güne Twetter eski popülerliğini kaybetti diyebiliriz. İnsanların büyük bir çoğunluğu artık instagram kullanımı yapıyor.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir