Twitter Toplu Tweet Silme

Twitter Toplu Tweet Silme

Twitter toplu tweet silme işlemi, bilgisayar ortamında tarayıcı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Belirli bir dönem içerisinde ya da toplu olarak bütün tweetlerinizi silmek için öncelikli olarak siteye giriş yaparak, Search Advanced kısmına giriyorsunuz. Ardından gelişmiş arama kısmı üzerinden silmek istediğiniz tarih aralığını belirleyerek ilk kısmı tamamlıyorsunuz. Bu noktada Web Console üzerinden işlemlerinizi sürdürmeniz gerekmektedir. Tweetleriniz görüntülenme almıyor diye silmenize gerek yok yapmanız gereken sadece Twitter Tweet Görüntüleme hizmetimize göz atmanız.

Twitter Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır?

Twitter toplu tweet silme yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

 • Chrome, Firefox ya da Opera üzerinden Twitter adresinize giriş yapın.
 • https://twitter.com/search-advanced adresine tıklayın.
 • Gelişmiş arama bölümüne gelerek, kullanıcı adınızı ve silmek istediğiniz tweetlerin tarih aralığını belirlemeniz gerekmektedir.
 • Ardından “Ara” butonuna basınız.
 • Açılan sekme içerisinde yer alan “En Son” bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Ekrana belirlediğiniz dönemdeki bütün tweetler gelecektir.
 • Tarayıcınızdan Web Console kısmına giriş yapın. Her tarayıcı için farklı bir Web Console girişi vardır.
 • Açılan Web Console ekranı içerisine “Tweet Silme Kodu” olarak linkinde yer alan Text’i yapıştıra basarak, Enter’a basıyoruz. Silme kodu yazının devamında yer almaktadır.
 • Web Console’a yazdığınız kod ile birlikte, açtığınız sayfa üzerinde olan tweetler yazılımlarla birlikte silinecektir.
 • İşlem tamamlandığında belirlediğiniz tweetler silinmiş olacaktır.
twitter toplu tweet silme

Twitter Toplu Tweet Silme Kodu

Twitter içerisinde toplu tweet silme kodu ile birlikte yukarıdaki işlemleri sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz ilk olarak aşağıda yer alan kodu baştan sona kopyalayarak, Web Console içerisine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca daha fazla Twitter Destek için blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Silme Kodu;

var bugrayazarTwitterdelete= 0;setInterval(function() {setTimeout(function(){$(“.Icon.Icon–small.IconreTwited”).parents(“.js-stream-item.stream-item.stream-item”).remove()$(“.streamitem”).find(“.jsactionDelete > button[bugrayazarTwitterdelete].click();},1000)setTimeout(function({$(“.EdgeButton.EdgeButtondanger.deleteaction”).click();},1000)},2000)setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);},10000);setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);},1000);

toplu tweet silme kodu

Twitter Toplu Tweet Silme Uygulaması

Twitter toplu tweet silme uygulaması ile birlikte, yukarıdaki işlemler yerine doğrudan bir uygulama üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz alternatif uygulamaların tamamı 3. parti uygulama olarak bulunmaktadır. En çok tercih edilen uygulamalar:

 • 1. Tweet Deleter
 • 2. Tweet Delete
 • 3. Tweet Eraser

Tweet Deleter

Twitter toplu tweet kaldırma uygulaması Tweet Deleter, kullanıcılara oldukça kolay bir kullanım şablonu sağlamaktadır. Uygulama içerisinde Otomatik Silme, Tweet Arşivi ve Tam Silme gibi üç ayrı seçenek bulunmaktadır. Uygulama sahip olduğu botlarla birlikte kullanıcının hesabındaki tweetleri yavaş yavaş günlük sınırı aşmadan siler. Bu sayede problem yaşamadan tweetler silinmiş olur. Uygulama ücretli bir kullanım sağlamaktadır. Kullanıcılarına sadece tweet silme işlevi değil alternatif olarak otomatik silme ve tweet arşivlerinizi düzenleme gibi görevler de verebilmektesiniz.

Tweet Delete

Twitter toplu tweet sildirme uygulamaları arasında Tweet Delete, kullanıcılarına ücretsiz bir deneyim sunmaktadır. Bu sayede tweetleri belirli bir şemada temizlemeye başlayabilirsiniz. Alternatif özellikleri ve ücretsiz olması sayesinde en çok kullanılan Twitter 3. Parti uygulamaları arasında yer almaktadır.

Tweet Eraser

Twitter toplu Tweet kaldırma uygulaması olan Tweet Eraser; hem ücretli hem de ücretsiz olarak kullanıcılarına alternatif araçlar sunmaktadır. Tweet silmek için ücretsiz sürümü rahatlıkla kullanılabilmektedir.

toplu tweet silme araçları

Sık Sorulan Sorular

Twitter toplu tweet kaldırma nasıl yapılır?

Toplu tweet kaldırma tarayıcı ya da çeşitli uygulamalar aracılığı ile sağlanabilmektedir.  

Twitter toplu tweet kaldırma uygulamaları hangileridir?

Tweetlerinizi toplu olarak silebileceğiniz en güncel uygulamalar şunlardır; Tweet Deleter, Tweet Delete ve Tweet Eraser’dır.

Twitter toplu tweet kaldırma tarayıcıdan nasıl yapılır?

Belirli bir dönem içerisinde yer alan tweetlerinizi ya da toplu halde tweetlerinizi silmek için siteye giriş yapmalısınız. Ardından gelişmiş arama üzerinden istediğiniz aralığı tercih etmelisiniz son olarak Web Console’a yazıda yer alan tweet silme kodunu yapıştırarak tweetleri tarayıcı ile silebilirsiniz.

Twitter uygulaması ücretli mi?

Hayır, Twitter uygulaması tamamen ücretsizdir.

Twitter’da takip limitleri ne anlama gelir?

Sitenin düzgün çalışmasını sağlamak ve kötüye kullanımı önlemek için takip ve güncelleme limitleri vardır.

Twitter eraser ne demek?

Toplu Tweet kaldırma uygulamasıdır.

TikTok Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 52 Ortamala: 5]
Enes Bulut

Yazılar: 477

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üz...

5 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba bir cihazdan sürekli yeni fake Twitter hesabı açmam gerekiyor fakat numaramı bağlasam da kapanıyor bunun sebebi nedir acaba? Aynı cihazdan sürekli açmak mı yoksa başka birşey mi?