Sosyal medya kullanımı

Twitter’dan Şok Twitpic Açıklaması Geldi

Son günlerde sosyal medya kullanımı büyük bir yükseliş gösterdi. Sosyal medya kullanımının bu denli yükselmesinde ki en büyük neden ise internetin giderek gelişmesidir. Sosyal medya kullanımında en çok tercih edilen siteler arasında ise herkesin bildiği gibi Twitter yer alıyor. Oldukça uzun süredir kullanılan Twitter’dan ise şaşırtıcı bir açıklama yapıldı. Yapılan bu açıklama tüm eski kullanıcıları derinden etkiliyor.

Açıklamaya göre Instagram benzeri ilk programlardan biri olan ve Twitter tarafından kapatılan Twitpic’de işler bilindiği gibi değilmiş. Yapılan açıklamaya göre aniden kapatılan uygulama tüm kullanıcıların resimlerini de sakladı. Yani kapatılmasına kadar yapılan tüm paylaşımlar ve resimler silinmedi. Bu durum özellikle gizlilik sorununun yaşandığı son günlerde büyük bir ses getirdi. Hal böyle olunca kullanıcılarda konu ile ilgili daha detaylı bilgi istemeye başladı. Şuan için ise başka bir açıklama yapılmazken, daha uzun süre bu olay konuşulacak gibi.

Twitter’dan Şok Twitpic Açıklaması Geldi
4.5 (89.38%) 260 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Paylaşım Rekoru Kırılıyor başlıklı makalemizde İnfografik, instagram ve Instagram haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Profil Ayarlarına Dikkat
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir