Instagram ünlüler

Ünlü Dublör Kolunun Kesildiğini Instagram’dan Duyurdu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Dünyaca ünlü birçok filmde, birçok ünlü aktörün yerine tehlikeli sahnelerde rol alan ünlü dublör Olivia Jackson geçtiğimiz aylarda talihsiz bir kaza geçirmişti. Son olarak Ölümcül Deney 6 filmi için çekimlerdeki yerini alan ünlü dublör set sırasında yaşadığı kaza ile sevenlerini üzüntüye boğmuştu. Sahne gereği motoruyla süratle gittiği bir anda kameranın demir bariyerine vuran ve ağır yaralanan Olivia Jackson hemen hastaneye kaldırılmış ve ünlü isim 2 hafta komada kalmıştı. Ünlü dublör geçirdiği kaza sonrasında giydiği koruyucu elbiseler sayesinde hayati tehlikeyi atlatmıştı.

2 hafta komada kalan Olivia Jackson, komadan çıkar çıkmaz ise tedaviye başladı. Fizik tedavi alsa dahi bir kolunda kalıcı hasar meydana gelen ünlü ismin kolu hakkında ise kötü haberler gelmeye başladı. Kötü haberi de doğrudan kendisi veren ünlü isim Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak kolunun kesileceğini duyurdu. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Olivia Jackson kolunun kesilmeden önceki ve sonraki halini paylaşarak sevenlerine haberi verdi. Söz konusu paylaşım sonrasında ünlü isme birçok geçmiş olsun mesajı gönderilirken Olivia Jackson’ın bundan sonra kolay kolay filmlerde dublörlük de yapamayacağı belirtildi. Ünlü isi ise konu hakkında sadece yeni hayatına başladığını belirten bir ifade kullandı. Bununla beraber kaza sonrasında Olivia Jackson’ın yüzünde de kalıcı izler oluştuğu belirtildi.

Ünlü Dublör Kolunun Kesildiğini Instagram’dan Duyurdu
4.5 (89.92%) 121 votes

Bir önceki yazımız olan Biray Dalkıran Ayrılığı Instagram Hesabından Açıkladı başlıklı makalemizde Biray Dalkıran, Biray Dalkıran Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Takipçi Engelleme Nasıl Yapılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir