Instagram futbolcular

Ünlü Futbolcu Diego Ribas Taraftara Mesaj Yolladı

Fenerbahçe’nin büyük umutlar besleyerek transfer ettiği dünyaca ünlü futbolcu Diego Ribas yaşanan saldırı olayından sonra şok bir karar almıştı. Hiç beklenmedik bir anda açıklama yapan başarılı futbolcu takımdan ayrılmak istediğini dile getirmişti. Uzunca bir süredir Fenerbahçe’ye hizmet eden Kuyt’in da böyle bir karar alması büyük ses getirmiş ve Ribas’ın ne zaman gideceği yönünde konuşmalar başlamıştı. Bununla beraber sosyal medya hesabı üzerinden bazı taraftarlarda ünlü futbolcuya tepki göstermiş takındığı tavrın yanlış olduğunu belirtmişti. Fenerbahçe’de şok etkisi yaratan haber için ise başkan Aziz Yıldırım devreye girdi.

Diego Ribas ile konuşmalara başlayan Aziz Yıldırım sorunu çözmeyi ise başardı. Söz konusu sorunun çözüldüğünü Instagram hesabından taraftara duyuran Diego Ribas ise “Sevgili taraftarlar. Kulübümüzde başkanımızla bugünkü yapmış olduğumuz görüşmeden sonra, aramızda açıklığa kavuşmayan herhangi bir konu kalmamıştır. Özellikle belirtmek isterim ki, görüşmemizden önceki süreçte de hiçbir zaman kulüpten ayrılma niyetim yoktu. Her zaman olduğu gibi şimdi de takımım için elimden geleni yapacağımı bilmenizi isterim. Büyük Fenerbahçe taraftarına selamlar. Diego Ribas.” Açıklamalarında bulundu. Yapılan açıklamanın ardından taraftar ne tepki verir ya da bundan sonra sorun yaşanır mı bilinmez ama kısa bir kriz sürecinden geçen Fenerbahçe’nin yavaş yavaş bu süreçten çıkmaya başladığı kesin. Zira resmi olarak bugün maçlara çıkma kararının da alındığı duyurulmuş ve başkan resmi bir açıklama yapmıştı. Bundan sonra ilerleyecek süreç hakkında ise herkes merak içinde.

Ünlü Futbolcu Diego Ribas Taraftara Mesaj Yolladı
4.4 (88.26%) 235 votes

Bir önceki yazımız olan Özcan Deniz Son Paylaşımı İle Şaşırttı başlıklı makalemizde Hatice Şendil, Instagram ünlüler ve Özcan Deniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ersin Korkut Gerçeği Instagram Üzerinden Açıkladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir