Instagram ünlüler

Ünlü Şarkıcı Chris Brown Sonunda İstediğini Aldı

Gerek yaptığı şarkılarla gerekse de oynadığı kliplerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran ünlü isim Chris Brown geçtiğimiz günlerde bir hayli ilginç bir Instagram paylaşımına imza atmıştı. Ünlü ismin yaptığı Instagram paylaşımının ilginç olmasının nedeni ise oldukça farklı. Zira ünlü ismin bu şekilde paylaşım yapmasının nedeni de başkan Obama’dan bir istediği olması. Söz konusu paylaşımda diz çöker hali ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak ‘Lütfen, lütfen, izin verin gideyim, lütfen’ notunu düştü.

İlk başta anlam verilemeyen paylaşımın daha sonra neden yapıldığı ortaya çıktı. Ünlü isim kısa bir süre önce klişeye dolandırıcılık suçundan ceza almış ve yurt dışına çıkma yasağı verilmişti. Ünlü ismin dava sürecinde de yurt dışına çıkması yasaklanmış ve bu nedenle Chris Brown birçok yurt dışı konserini de iptal etmek zorun kalmıştı. Bununla beraber ünlü DJ ile yeni bir şarkı yapan ve yurt dışı konserlerine çıkması gereken ünlü ismin arık bu cezayı istemediği de biliniyordu. Bu nedenle en son alaycı bir şekilde bu tarz bir paylaşım yapmayı tercih eden ünlü isim sonunda istediğini de aldı. Her ne kadar paylaşımı ABD vatandaşlarının tepkisine neden olsa da ünlü şarkıcının bu Instagram paylaşımıyla istediği ilgiyi çekmeyi başardı. Bu paylaşımın ardından da ünlü şarkıcının yasağının kaldırıldığı belirtildi. Şimdi Chris Brown’un yurt dışında ilk yapacağı konser merakla beklenmeye başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf

Ünlü Şarkıcı Chris Brown Sonunda İstediğini Aldı
4.1 (82.86%) 21 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Mavi Tik İlginç Sonuç başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram mavi tık ve Instagram Tescilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sinan Akçıl Instagram Takipçilerinin Tepkisini Çekti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir