Instagram ünlüler

Ünlü Türkücü Kadınlar Günü Paylaşımıyla Beğeni Topladı

Son dönemde Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla çok tartışılan isimlerden biri haline gelen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sosyal medyanın fenomenlerinden biri haline geldi. Petek Dinçöz’ün resmini kullanarak yaptığı paylaşımla gündemi sarsan isin bu kez ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir paylaşım yaptı. Instagram hesabından savaş yıllarına ait bir fotoğraf paylaşan ünlü isim paylaşımına uzunca bir yazı ekledi.

Uzunca bir yazı paylaşımı yapan İbrahim Tatlıses paylaşımında “KADINLARIMIZ
Dilimin döndüğü kadarıyla KADINLARIMIZI anlatacam. Tabi ki kusurlar bulacaksınız ama şuna emin olun ki; yazacağım her satır samimiyetin ta kendisi olacaktır. Ne yalan, ne dolan; onlardır bizim anamız, bacımız, nişanlımız, yavuklumuz, sözlümüz, sevgilimiz ve evimizin tek hanımefendisi EŞİMİZ!!!
Şiirleri onlara yazarız, şarkıları onlara söyleriz; aya, güneşe, güle, denize, ceylana, kekliğe, bebeğe, bir içim suya, en güzel kokuya, meleğe benzetiriz. Onların uğruna şair oluruz, ozan oluruz. Onlarsız nefes alamayız, göremeyiz, yürüyemeyiz, kalp nabza inat eder, alyuvarlar akyuvarlarımız birbirine girer, vücut kimyamız değişir onlarsız… Kalp ağrılarımız, sancılarımız, namusumuz, arımız, onlar bizim yaralarımız çünkü onlar bizim KADINLARIMIZ… Uğurlarında hapis yattığımız, prangalar eskittiğimiz KADINLARIMIZ… Annelerinden, babalarından söküp aldığımız, beyaz gelinlikler giydirip, düğünler yaptığımız, ellerine kınalar, bilezikler; gerdanlarına beşibirlikler taktığımız, evimizin hanım ağası yaptığımız… Çocuğu olmuyor diye üstüne kuma getirdiğimiz, yetmezmiş gibi kumalar getirdiğimiz, bir şey olmaz be ne olacak dediğimiz, onlar bizim vefakar, cefakar KADINLARIMIZ… Çocukları için saçlarını süpürge edenler, sabahlara kadar pencerede kocalarını bekleyenler, beklerken uykuya yenik düşenler, uyuduğu için sopa yiyenler… Savaşta, at yok araba yok, eşleri cephede düşmanla savaşırken; bir karış toprağını ve namusunu korumak için omuzlarında cepheye top mermisi taşıyanlar, vatan uğruna şehit düşen KADINLARIMIZ… Bazen mal gibi görünen, bazen sövülen, bazen dövülen ama çocuklarının babasını dışarıya karşı küçültmeyip; “o benim evimin direğidir, kocamdır, severde döverde” diyen KADINLARIMIZ… KADINLARIMIZ’ın değerini bilin, bilelim… Sevgilerinin, emeklerinin, kıymetlerinin farkına varın, ona göre davranın… 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu Olsun… Ulan bir Kadınlar Gününü KUTLATTIRMADINIZ be HELAL OLSUN, ANAMI KOYDUM OLMADI,
AMCAMIN KARISI’la HALAMI KOYDUM GENE OLMADI HADİ bakalım buna ne diyeceksiniz sayın ATS efendi…!!!” ifadelerini kullandı. Oldukça uzun bir yazı ile düşüncelerini dile getiren ünlü türkücü özellikle kadın takipçilerinden de bu paylaşımıyla beğeni toplamayı başardı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yeşim Salkım Ayrılığın Ardından Instagram Mesajı İle Dikkat Çekti
Ünlü Türkücü Kadınlar Günü Paylaşımıyla Beğeni Topladı
4.5 (89.8%) 343 votes

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar Gençlere Müjdeyi Instagram’dan Verdi başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Şahan Gökbakar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir