19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları

instagram takipçi satın al instatakipci

Ülkemiz tarihine baktığımız zaman en önemli tarihlerden birinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı olduğunu net bir şekilde anlayabiliyoruz. Kurtuluş mücadelemizin başlangıç tarihi olan 19 Mayıs’ın ülke tarihimizde ki önemini unutmamak için ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk de bu tarihi gençlere adayarak milli bayram ilan etmişti. Her sene büyük gurur ile kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Bayramı bu senede aynı coşku ile kutlanıyor. Birçok ilde düzenlenen törenlerle kutladığımız bayramımız için ünlü isimlerde birçok paylaşım yapmaya başladı.

Instagram üzerinden paylaşımlar yapan ünlü isimler günün önemini bir kez daha ortaya koymuş oldu. Söz konusu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı paylaşımları ise şöyle;

Burcu Esmersoy
“19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’mız Kutlu Olsun”

Çağla Şikel

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’mız cani gönülden kutlu olsun.”

Neslihan Demir

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’mız Kutlu Olsun”

Tuğba Özay

“Atamızı ve silah arkadaşlarını saygı, sevgi, özlemle anıyorum .. Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk yaşasın gençlik ..! Bizler daima Atamızın izinde olacağız ..! Hainler izine çıkabilir.”

Beren Saat
“Gençlerin tek vücut olup spor yaparak Atatürk’ü andığı, bayramlarını stadyumlarda günün anlamına yakışır şekilde kutladığı günleri unutturmamak adına kendimi tekrar ediyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!”

Daha birçok ünlü isminde yaptığı paylaşımlar sosyal medyada geniş yer bulurken bu konuda özel mesaj sayfaları da oluşturulmaya başlandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/tek-video

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları
4.5 (90.19%) 263 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir