UPS Kargo Çalışma Saatleri

UPS Kargo Çalışma Saatleri

Türkiye’de internet üzerinden alışverişin gün geçtikçe artmasıyla beraber kargo şirketlerine düşen yükte bir hayli artıyor. Pek çok vatandaş giyim, mobilya ve aksesuar alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştiriyor. Kargo yoluyla gelen bu ürünleriyse kimi zaman kargo firmasına gidip almaları gerekiyor. Bunun yanı sıra başka bir yere kargo göndermek isteyen vatandaşlar kargo firmalarına sıklıkla gitmek zorunda kalıyor. Özellikle hızlı kargo işlemlerini gerçekleştirmeleri gereken vatandaşlar gün içerisinde kargo çalışma saatlerini sıklıkla araştırıyor. Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları arasında yer alan ups kargo mesai saatleri en çok merak edilenler arasında. Sizler için bu yazımızda ups kargo mesai saatleri ve ups müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgiler hazırladık. Ups kargo çalışma saatleri ve ups müşteri hizmetleri hakkında merak ettiğiniz her türlü detaya bu yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo Mesai Saatleri

Ups kargo çalışma saatleri ups kargo üzerinden işlemlerini gerçekleştirmekte olan müşteriler açısından büyük önem arz ediyor. Ups kargo çalışma saatleri içerisinde kargo firmasına gitmeyen müşterilerin pek çoğu işlemlerini gerçekleştirme konusunda zorluk yaşıyor. Bu nedenle internet üzerinden sıklıkla ups kargo mesai saatleri hangi aralıklarda bunu araştırıyorlar. Ups kargo çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzeri değişiklik gösteriyor. Hafta içi ups kargo mesai saatleri ise şu şekilde belirlenmiş durumda:

  • Sabah saat 09.00 ile akşam saat 18.00 aralığında hizmet sağlamakta.
  • Hafta sonları için sabah saat 09.00 ile akşam saat 15.00 aralığında hizmet sağlamakta.
  • Öğlen molası ve cuma günleri için ayrı bir mola uygulanmamakta. (Vikipedi)
ups kargo çalışma saatleri

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri

Ups kargo üzerinden yaşanılan herhangi bir sorunda da müşterilerin ulaşabileceği ups müşteri hizmetleri hattı bulunuyor. Kargo gecikmesi ya da kargoda sorun çıkması gibi durumlarda müşteriler ups müşteri hizmetleri hattı üzerinden şikayetlerini bildirebiliyorlar. Ups müşteri hizmetleri hattı olan 0850 255 00 66 numarası üzerinden şikayetlerinizi kolaylıkla bildirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kargo yollama işlemi gerçekleştirmek istediğinizde kurye rezervasyonu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece kargo firmasına gitmeden kargoya vermek istediğiniz ürünü evinizden yollayabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Sektörlerde çalışma saatleri hakkında ki tüm güncel bilgilere instatakipci.com Çalışma Saatleri bloglarından ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo Ne Zaman Kuruldu?

UPS kargo 1907 yılında bir girişimci tarafından Amerika’da kurulmuştur. 1976 yılında ise Avrupa pazarında girmiş olan şirket, şu anda aktif olarak 2 kıtada da hizmet vermektedir. Ülkemize ise 1998 yılında giriş yapmıştır.

UPS Türkiye Kaç Şubesi Bulunmaktadır?

UPS şirketinin 1998 yılında ülke pazarında giriş yapmasının ardından hızlı bir şekilde büyüdüğü ve yeni şubeler açtığı görülmektedir. UPS kargo günümüzde ülkemiz içerisinde 250’den fazla şubeye sahiptir.

UPS Çalışma Saatleri Nelerdir?

UPS kargo, Pazar günleri hariç haftanın her günü müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak Cumartesi günleri öğleden sonra hizmet vermemektedirler.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir