Vakıfbank

Vakıfbank

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve müşteri sayısına sahip bankalarından olan Vakıfbank ile alakalı en çok sorulan sorulardan biri, Vakıfbank çalışma saatleri olmaktadır. Eğer siz de Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek, bankacılık işlemleriniz hakkında bilgi almak istiyorsanız bu bilgiyi merak etmeniz gayet doğal. Bu yazımızda ise size tam olarak bu sorunun cevabını ve ekstra olarak Vakıfbank ile alakalı diğer birçok detayı paylaşacağız. Yazımızı okumaya devam ederek, Vakıfbank çalışma saatleri, Vakıfbank müşteri hizmetleri numaraları ve Vakıfbank iletişim ile alakalı her şeyi öğreneceksiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hemen sizinle Vakıfbank çalışma saatleri ve diğer konular ile alakalı detayları paylaşmaya başlayalım. (Vikipedi)

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Eğer Vakıfbank şubelerinden birini ziyaret etmeyi planlıyorsanız ve Vakıfbank mesai saatleri ile alakalı bilgilere ihtiyacınız var ise çok şanslısınız. Çünkü sizinle Vakıfbank çalışma saatlerini tüm detayları ile birlikte aşağıda paylaşacağız. Bu saat aralıklarında Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek, Vakıfbank ile alakalı tüm bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 (12:30 ile 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Salı – 09:00 – 17:00 (12:30 ile 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 (12:30 ile 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 (12:30 ile 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cuma – 09:00 – 17:00 (12:30 ile 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cumartesi – Kapalı
  • Pazar – Kapalı

Vakıfbank çalışma saatleri tam olarak yukarıda size belirttiğimiz gibidir. Siz de bu saat aralıklarında Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek, her türlü bankacılık işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Peki Vakıfbank iletişim numaraları nedir? Vakıfbank müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirsiniz? İsterseniz bu konu ile alakalı detayları da sizlerle hızlı bir biçimde paylaşalım.

vakıfbank çalışma saatleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Eğer ödemeleriniz ve diğer birçok konu ile alakalı Vakıfbank müşteri danışmanlarından bilgi almak istiyor iseniz bunu Vakıfbank müşteri hizmetleri sayesinde kolay bir biçimde yapmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey sizin ile aşağıda paylaştığımız iletişim numaralarından Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek. Böylelikle kolay bir şekilde tüm bankacılık işlemleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında Vakıfbank internet bankacılığı ve mobil uygulaması sayesinde, yine birçok bankacılık işlemini halledebileceğinizi belirtmek isteriz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

0850 222 0724

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Ne Demektir?

Vakıfbank, Türkiyede bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan bir bankadır. Büyüklük bakımından Türkiyenin en büyük 7. Bankası konumundadır.

Vakıfbank Ne Zaman Kuruldu?

Vakıfbank, dönemin Başbakan’ı Adnan Menderesin talimatlarıyla 1954 yılında kurulmuş olan büyük bölümü günümüzde vakıflara ait olan bir bankadır.

Vakıfbank Hafta Sonu Açık Mı?

Vakıfbank yalnızca hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji sayesinde ATM ve Mobil Bankacılık atılımları ile kısmi olsa da müşterilerine 7/24 hizmet vermeye başlamıştır. Ancak şubeleri hafta sonu kapalıdır.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir