Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri

Vatan bilgisayar Türkiye’nin önde gelen teknolojik alet satan firmaları arasında yer alıyor. Pek çok vatandaş teknolojik alet ihtiyaçlarını vatan bilgisayar üzerinden satın alıyor. Onlarca markayı bünyesinde barındıran ve çeşitli indirim fırsatlarıyla müşteriye kolaylık sağlayan vatan bilgisayar çalışma saatleri ise gün içinde alışveriş yapmaya gidecek olan vatandaşlar için büyük önem arz ediyor. Sabah açılış ve kapanış saatleri oldukça merak edilen vatan bilgisayar hakkında detaylı bir yazı hazırladık. Vatan bilgisayar mesai saatleri dışında vatan bilgisayar müşteri hizmetleri numarasını da sizlerle bu yazımızda paylaştık. Vatan bilgisayardan yapacağınız herhangi bir alışverişte sıkıntı yaşadığınız takdirde vatan bilgisayar telefon hattı üzerinden kolaylıkla sorununuza çözüm getirebilir, çeşitli hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Mesai Saatleri

Vatan bilgisayar özellikle indirim günlerinde oldukça kalabalık ve yoğun oluyor. Bu neden müşterilerin özellikle indirim günlerinde mesai saatlerine dikkat etmesi gerekiyor. İndirim olduğu günlerde hafta içi sabah erken saatlerde gidildiğinde mağaza çok fazla yoğun olmuyor ve müşteriler diledikleri gibi alışveriş yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra vatan bilgisayar çalışma saatleri öğlen molası ve Cuma namazı gibi durumlarda değişiklik gösteriyor mu, merak ediliyor. Vatan bilgisayar çalışma saatleri ise şu şekilde belirlenmiş durumda:

  • Sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 aralığında hizmet sağlamakta.
  • Öğlen yemeği için vatan bilgisayar mağazaları mola uygulanmamakta.
  • Hafta sonları ve cuma günleri vatan bilgisayar çalışma saatleri değişiklik göstermemekte. (Vikipedi)
vatan bilgisayar çalışma saatleri

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Vatan bilgisayar müşteri hizmetleri hattı müşterilerin ürün satın alma süreci ve sonrasında yaşadığı sorunlara çözüm getirmek, bunun yanı sıra verdiği hizmetler hakkında müşteriye detaylı bilgi sunma için hizmet veriyor. Vatan bilgisayar müşteri hizmetleri belirli zaman aralıklarında hizmet veriyor. Bu saatler hafta içi için sabah saat 09.00’da başlıyor ve müşteri hizmetleri mesaisi akşam saat 18.40’da son buluyor. Hafta sonlarıysa mesai saatleri 10.00 ile 17.00 arasını kapsıyor. Vatan bilgisayar müşteri hizmetleri numarasına 0850 222 56 56 üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve çağrı merkezlerinden sorunlarınıza çözüm getirmelerini isteyebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Sektörlerde çalışma saatleri hakkında ki tüm güncel bilgilere instatakipci.com Çalışma Saatleri bloglarından ulaşabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Ne Zaman Kurulmuştur?

Vatan Bilgisayar 1983 yılında kurulmuştur. Açtığı Taksim mağazası ile birlikte Türkiyenin ilk bilgisayar mağazası olma özelliğini taşımaktadır.

Vatan Bilgisayar Hafta Sonu Açık mı?

Vatan Bilgisayar şubeleri, haftanın 7 günü aktif olarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Her gün 10.00 ile 22.00 saatleri arasında açıktır. Ancak şubeden şubeye saatlerinde farklılık olabilmektedir.

Vatan Bilgisayar Kaç Şubesi Var?

1983 yılında ilk mağazasını Taksimde açan Vatan Bilgisayarın günümüzde 54 ayrı ilde 144 adet şubesi bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir