Vialand Instagram

Vialand’den Yepyeni Bir Instagram Kampanyası

Instagram kampanyaları her geçen gün biraz daha artış göstermeye devam ediyor. Instagram kampanyalarının bu derece çok tercih edilmesinin nedeni ise Instagram’ın sahip olduğu reklam potansiyeli. Yaklaşık 200 milyon kullanıcıya ulaşan Instagram bu kadar çok kullanıcı ile reklam için en uygun platformlardan biri haline geliyor. Bunun farkında olan firmalarda masrafı oldukça az olan Instagram kampanyaları ile reklam yapmayı tercih ediyorlar. İşte bu şekilde Instagram kampanyaları ile reklam yapmaya çalışan firmalardan biri de Vialand.

Türkiye’nin dünya standartlarında ilk tema parklarından biri olan Vialand, daha fazla kullanıcı ile buluşmak ve insanların bu parkta nasıl eğlendiğini göstermek için yeni kampanyasına başladı. Vialand Instagram kampanyasına göre Vialand’e gidenler burada geçirdikleri eğlenceli anları resmedecekler. Vialand’ın oluşturduğu etiket altında bu fotoğrafların paylaşılması ile mini bir albüm oluşturulacak. Tüm ziyaretçilere dağıtılacak olan bu mini albüm dışında bir ödül meselesi var. En eğlenceli ve en güzel çekilmiş resimler hem kullanıcıların hem de jürinin beğenisine sunulacak. Bu resimler içerisinde seçilen en iyi 10 resim için ödüller verilecek. En iyi 10 kişiye verilecek olan 10 adet iki kişilik Vialand bileti ile yarışmayı kazanan kullanıcılar istedikleri an Vialand’i ziyaret edebilecekler. Kısa süre içerisinde büyük ilgi gören bu kampanya ile adından iyice bahsettiren Vialand yetkililerin yaptığı açıklamalar ile yeni kampanyaların yolda olduğunu dile getirdi.

Vialand’den Yepyeni Bir Instagram Kampanyası
4.5 (89.62%) 499 votes

Bir önceki yazımız olan Antalya Turizm Kongresinde Sosyal Medyanın Etkisi Üzerinde Duruldu başlıklı makalemizde Antalya Turizm Kongresi, Instagram haberleri ve Instagram ile turizm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dondurulan Instagram’ı Geri Açma
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir