Instagram ünlüler

Victoria Beckham Instagram Paylaşımı Dikkat Çekti

İlk olarak dünyanın en iyi futbolcularından biri olan David Beckham Instagram paylaşmı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Evlendiğinde gündeme gelen ünlü isim Victoria Beckham, evliliğinden kısa süre sonra kendi stiliyle en ünlü moda ikonlarından biri haline gelmeyi başarmıştı. Hatta öyle ki eşinin futbolu bırakmasının ardından eşinin bile önüne geçmeye başlayan Victoria Beckham kendisine hatırı sayılır bir kitlede oluşturmaya başladı. Bunun için sosyal medya hesaplarını kullanan ünlü moda ikonu özellikle Instagram hesabını en etkili kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

Zira son günlerde de Instagram paylaşımlarına biraz daha fazla önem veren Victoria Beckham özellikle son paylaşımlarında da moda ürünleri üzerine değil de vücudunun esnekliği ile ilgili paylaşımlar yapmaya başladı. Bu yönde yaptığı ilk iki paylaşımında inanması güç hareketler sergileyen ünlü isim son paylaşımında ise sonunda takipçilerine yakalandı. Zira ünlü isim yine yapılması oldukça zor olan bir esneklik hareketi denedi. Bu denemesini Instagram hesabından paylaşan Victoria Beckham ilk önce ciddi oranda beğeni aldı. Fakat dikkatli takipçiler ünlü ismin fotoğrafta ufak bir detayı atladığını fark etti. İyi derecede fotomontaj yapıldığı belirlenen resmin bir noktası atlanınca Victoria Beckham’ın bir bacağının şeklinin bozulduğu ortaya çıktı. Dikkatli gözlerden kaçmayan hata ise yorumlara da yansıdı. Ünlü isim ise bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı. Ünlü ismin diğer paylaşımlarında da böyle bir oynama olup olmadığı da merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Victoria Beckham Instagram Paylaşımı Dikkat Çekti
4.5 (89.31%) 335 votes

Bir önceki yazımız olan İzzet Çapa Instagram Hesabından İstifa Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, İzzet Çapa ve İzzet Çapa Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Salih Uçan Instagram Hesabından Roma’ya Veda Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir