Video İndirme Programları

Video İndirme Programları

Günümüzde hemen hemen her an akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet kullanıyoruz. Günümüzün büyük bir kısmını da ya sosyal medyadan ya da farklı platformlardan video izleyerek geçiriyoruz. Beğendiğinizde videoları indirebileceğiniz video indirme programları sayesinde, artık sevdiğiniz videoları, kullandığınız cihazınızın hafızasında saklayabilirsiniz.

Youtube’den, Facebook’dan ya da çeşitli internet sayfasından indirmek istediğiniz videolar için karşınıza çok fazla seçenek çıkmaz. Çünkü bu platformlarda video indirme seçeneği bulunmaz. Bunun için farklı uygulamalar kullanmanız gerekmektedir. Ücretli ya da ücretsiz olarak tercih edebileceğiniz bu programlar sayesinde, videolarınızı indirebilirsiniz.

Bilgisayar İçin Video İndirme

Bilgisayar için pek çok Mp4 video indirme programı bulunmaktadır. Yardımcı olarak tercih edebileceğiniz programları şu şekilde sıralanabilir:

  • İnternet Dowland Manager: Günümüzde bilgisayarlarda en sık kullanılan video indirme programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretli ya da ücretsiz olarak farklı versiyonlarını kullanabilirsiniz. Genel olarak deneme sürümü tercih edilmektedir. Bu uygulama sayesinde başta Youtube olmak üzere aklınıza gelebilecek hemen hemen her sayfadaki videoları indirebilirsiniz. Uygulamayı bilgisayarınıza kurduğunuz zaman video olan bir sayfaya girdiğinizde köşelerde mavi bir buton çıkacaktır. Bu butona tıkladığınız zaman, videonun farklı kalitedeki formatları sizin için sıralanacaktır. Hangi formatı istiyorsanız, onu indirebilirsiniz.
  • Any Video Converter: Bilgisayarlar için tercih edilen diğer internetten video indirme programlarından bir tanesidir. Başarılı bir video indirme programıdır. İstediğiniz programı, indirme ve istediğiniz formata dönüştürme imkânı sunmaktadır. Programı ücretsiz olarak kullanabileceğinizin altını çizmek istiyoruz.
  • aTube Catcher: Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz indirme programları arasında bulunmaktadır. Windows işletim sistemi olan her cihazda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu programı kullanmak için ilk olarak bütün kurulumu tamamlamanız gerekiyor. Daha sonra hangi sayfadaki videoyu indirmek istiyorsanız, bunun bağlantısını kopyalayın. Kopyaladığınız kısmın linkini URL kısmına yapıştırın ve indirme işlemine başlayın.
  • VideoGet: Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir diğer program VideoGet uygulamasıdır. Bu programı da kullanmak için indirmeniz gerekiyor. Sistem hemen hemen bütün video indirme programlarında aynı şekilde ilerlemektedir. Linki kopyalayıp, uygulama içerisine yapıştırdığınızda indirme işlemini başlatmış olacaksınız.
video indirme programları

Telefon İçin Video İndirme

Bilgisayar dışında telefon için de video indir programları bulunmaktadır. Bu uygulamalar şu şekildedir:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: İçerik Pazarlaması Nedir?

  • Tube Mate: Andorid telefonlarda oldukça sık kullanılmaktadır. Başta Youtube olmak üzere pek çok video sayfasında kullanılabilmektedir.
  • Keepvid: Diğer uygulamalara kıyasla daha hızlı ilerlemektedir. Sadece 27 farklı video sayfasına destek vermektedir. Bu sebeple uygulama biraz daha kısıtlıdır. Belirli çözünürlükte olan videoları indirdiğini de belirtmemiz gerekiyor.
  • InsTube: Listede olan bir diğer program ise InsTube’dir. Gizleme özelliğinin oldu bu program, diğer uygulamalardan kendini ayırmaktadır. Programı tablet ve telefonlara ücretsiz bir şekilde inmektedir. Video linkini yapıştırdıktan sonra telefonunuza indirebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen video indirme programları ücretsiz olarak video indirmek için tercih edebilirsiniz.

Genel kategorisi yazıları ile yaşadığınız tüm sorunlar ve güncel konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Video İndirebilir Miyim?

İnternet üzerinden bir çok web sitesi aracılığıyla video indirmeniz mümkündür. Özellikle sosyal medya üzerinde paylaşılmış olan videoları indirmek için bir çok web sitesi bulunmaktadır.

Youtube Videoları İndirebilir Miyim?

Blog yazımızda size sunduğumuz web siteleri ve programları deneyerek Youtube üzerinde paylaşılmış olan videolarını indirmeniz mümkündür.

En İyi Video İndirme Programlarını Nasıl Bulabilirim?

En iyi video indirme programlarını sizler için bir araya getirdik. Ücretsiz ve yüksek kaliteli programlar sayesinde istediğiniz videoyu kolaylıkla indirebileceksiniz. Detaylı bilgi için blog yazımızı okuyunuz.

Video İndirmek Yasak mı?

İnternet üzerinde telifli olarak paylaşılmış videoların indirilmesi ve paylaşılması yasal değildir.

Film Videoları Nasıl İndirilir?

Film videoları indirmek için belirli programlar mevcuttur. Ayrıca bazı chrome eklentileri ile film videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Video İndirirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnternet üzerinden video indirirken, indirdiğiniz sitelerin güvenliğinden emin olmalısınız. İndirdiğiniz videolara virüs taraması yapmayı ihmal etmeyin.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Genel
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir