Instagram ünlüler

Vildan Atasever’den Anlam Yüklü Paylaşım

Diziler ve oynadığı filmler ile birden ine kavuşan Vildan Atasever son zamanlarda her ne kadar dizi oyunculuğunda pek sık karşımıza çıkmıyor olsa da sinema filmleri ile gündemde kalmayı başarıyor. Sürekli yeni film çıkaran ünlü isim bununla beraber aktif olarak Instagram kullanmayı da ihmal etmiyor. Her fırsatta duygularını dile getirmek için Instagram’a başvuran güzel oyuncunun son yaptığı paylaşımı da oldukça etkileyici oldu. Söz konusu paylaşımda “Bir süre sonra insanlar pek de umurumda olmuyor. Kimseyi değiştirmeye çalışmıyorsun. Yorulunca kendi kabuğuna çekilip o küçük dünyanda yaşamayı öğreniyorsun. Anlık mutluluklar yaşayıp derin hüzünleri tek başına atlatmayı öğrendiğin vakit kimseye de ihtiyacın olmuyor. Siz buna yalnızlık diyorsunuz, ben ise huzur” ifadelerini kullanan ünlü oyuncu neden çok fazla dizilerde yer almadığını da böylece açıklamış oldu.

Yakın zamanda eşinden de ayrılan ismin bu tarz bir paylaşım yapması acaba bunalımda mı sorularını da akla getirdi. Bu yönde mesaj yağmuruna tutulan Vildan Atasever ise konu hakkında detay vermedi. Instagram’a sürekli yaptığı anlamlı paylaşımlar ile yansıyan isme hayranları da oldukça fazla ilgi gösteriyor. Zira bu paylaşımda binlerce kişi tarafından beğenildi. Oldukça kısa zamanda büyük beğeni oranlarına ulaşan paylaşım böylece Vildan Atasever’i bir kez daha gündeme getirmiş oldu.

 

Vildan Atasever’den Anlam Yüklü Paylaşım
4.5 (90%) 114 votes

Bir önceki yazımız olan Asena Erkin’in Instagram Hesabını Kapatması Gündeme Oturdu başlıklı makalemizde Asena Erkin, Asena Erkin Instagram ve Asena Erkin Instagram hesabını kapattı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kevin Grosskreutz İlk Açıklamayı Instagram Hesabından Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir