Samsung sosyal medya

Instagram mı? Waffle mı?

Waffle yeni bir uyglama olmasasına rağmen kısa sürede büyük bir yükseliş yakalaması akıllarda Instagram mı? Waffle mı? sorusuna yöneltiyor. Instagram’ın görsel bir platform olmasına karşın çok kısa bir süre içerisinde beklenmedik bir yükseliş yaşayarak adı gelen uygulamalardan biri oldu. Instagram’ın elde etmiş olduğu bu başarı ise diğer sosyal medya uygulamalarını da harekete geçirmişti. Hatta Instagram’ın birçok dev teknoloji firmasına da örnek teşkil ettiğini söylemek mümkün. Bu bağlamda son olarak dev teknoloji firması Samsung’un attığı adımda durumun en büyük örneği. Instagram’ın başarısından ilham alan Samsung, artık kendi sosyal medya uygulamasını yayına çıkarmaya hazırlanıyor.

Instagram ile büyük benzerlikler gösteren uygulamanın adı ise Waffle. Sosyal medyaya hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Samsung, Waffle ile Instagram’ı geride bırakmaya çalışacak. Söz konusu uygulama hakkında biraz bilgi verelim. İlk olarak uygulamanın yapısından bahsetmek gerekirse Waffle bir fotoğraf paylaşma platformu olacak. Tıpkı Instagram benzeri bir uygulama olacak olan Waffle ayrıca kullanıcılarında diğer arkadaşlarının paylaşımlarına dâhil olmasını sağlayacak. Paylaşılan resimlere etiket eklenebilecek. Bu durum Instagram’ın son zamanda sorun yaşadığı konulardan biri olan daha fazla etkileşim olayına da çözüm oluşturmuş olacak. Şimdiden büyük ilgi gören uygulama Samsung cihazlarla beraber yüklü olarak gelecek. Uygulamanın nasıl bir etki yapacağı ise şimdilik merak konusu oldu. Zira kıyasıya bir rekabet durumunun ortaya çıkacağı kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/oto-video-goruntuleme

Instagram mı? Waffle mı?
4.4 (88.77%) 73 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanım Oranında Düşme Görüldü başlıklı makalemizde Instagram Aktif Kullanıcı, Instagram Aktif Kullanıcı Sayısı ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Youtube Gizlilik Modu Etkinleştirme İşlemi Nasıl Yapılır? 2019
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir