WhatsApp GIF Ekleme

WhatsApp GIF Ekleme

Whatsapp uygulaması ülkemizde ve dünyada hızlı bir şekilde aksiyon almanızı sağlamaktadır. Bu uygulama ile birlikte sizlerde dünya genelindeki kişilerle rahatça sohbet edebilirsiniz. Mobil hatların haricinde özellikle internet gibi ortamlarda kullanılmasından dolayı son derece profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Bu yazımızda arkadaşlarınızla konuşurken sık sık gördüğünüz Whatsapp gif ekleme nasıl yapılır onu anlatacağız.

Whatsapp uygulamasında sohbet esnasında arkadaşlarınız tarafından sizlere sticker, gif, emoji gibi şeylerin gönderildiğine şahitlik edebilirsiniz. İşte bu durumlara karşın yapmanız gereken en temel şey bu uygulamanın neresinde yukarıdaki saydıklarımızın gönderilme şekli olduğunu öğrenmektir. Bununla birlikte aşağıdaki adımları izlerseniz eğer sizlerde başarılı bir şekilde gif ekleyerek, onu arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

  • Göndermek istediğiniz kişi ile yapılan sohbete giriniz.
  • Sohbet ekranında bulunan “+” simgesine tıklayınız.
  • Bu işlemden sonra video seçmeniz gerekecektir.
  • Video seçtikten sonra yukarıda sarı bir kısım belirecektir.
  • Bu kısımda videonun nerede başlayıp nerede bitmesi gerektiğini seçin ve gönderin. (WhatsApp Destek)

5 tane madde halinde yazdık ama Whatsapp gif yapma aslında sizin birkaç saniyenizi alacak bir işlemdir. Tek yapmanız gereken bir kere deneyip acemiliğinizi atmaktan geçer. Bunun yanında kısa sürede sizlerde harika gifler yapabilirsiniz.

whatsapp gif ekleme

Whatsapp Gif Özelliği

Whatsapp ülkemizde ve dünyaca oldukça popüler bir şekilde kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Günümüzde 1 milyar civarında kullanıcısı vardır. Bu rakam dahi uygulamanın ne kadar korkunç derecede kullanıldığını gözler önüne sermektedir. Uygulama bunun yanında her yaşa hitap etmektedir. İlkokul çocukları dahi bu uygulama üzerinden birbirleri ile haberleşmekte, yüksek mevkili iş insanları dahi kendi aralarında konuşurken bu uygulamayı kullanmaktadırlar.

Whatsapp gif ekleme özelliği ile birlikte sizlerde uygulamadan daha fazla keyif almayı deneyebilirsiniz. Bu özellikle birlikte aşağıdaki yollarla arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz.

  • Whatsapp git atma işlemi ile birlikte kendi durumunuzu arkadaşlarınıza görsel olarak ifade edebilirsiniz.
  • Bu özellik ile birlikte sizlerde resim, çıkartma ve daha pek çok konuda profesyonel hareketlere imza atabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızı güldürmek istediğiniz gif iyi bir yol olarak karşınıza çıkar.
  • Tüm ilginin size kaymasını sağlayabilir. Elbette profesyonel bir şekilde hazırlamanız şarttır.

Yukarıdaki gibi küçük birkaç saniyelik bir “gif” ile birlikte sizlerde bir anda ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Whatsapp gibi çoklu bir şekilde kullanılan bu uygulamalarda kısa zamanda yaptığınız gif yayıladabilir. Whatsapp hareketli gif ekleme özelliği ile birlikte bir anda sizde fenomen olabilirsiniz. Özellikle kendi videolarınızla yapacağınız bu işlemler sonrasında gönderiniz milyonlara aynı anda ulaşabilir. Whatsapp ülkemizde ve dünyada çok yaygın bir şekilde kullanıldığından dolayı fenomen olma yolunda dahi önemli bir adım atmış sayılırsınız. O nedenle kaliteli şekilde gif hazırlamak sizlere her zaman avantaj sağlar.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Nasıl Influencer Olunur?

Sosyal medya konuları hakkında detaylı bilgi için bloglarımızı okuyabilirsiniz.

Whatsapp GIf Eklemek Mümkün mü?

Whatsapp sohbetleriniz için çeşitli GIF’ler oluşturmanız ve sohbetlerinizde kullanmanız mümkündür. Bu sayede kendi tasarım GIF’lerinizi yapabilir ve daha renkli sohbetler için kullanabilirsiniz.

Whatsapp GIF Yapmak Ücretli mi?

Whatsapp sohbetleriniz için GIF yapmak adına kullanabileceğiniz çok sayıda ücretsiz uygulama mevcuttur. Bu sayede hiç ücret ödemeden kolaylıkla GIF yapabilirsiniz.

Whatsapp GIF Yapmak Zararlı mı?

Whatsapp GIF yapmak adına kullanacağınız uygulamaları güvenli bir platform üzerinden indirmeniz gerekir. Aksi halde güvenlik sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir