WhatsApp Grup Linkleri

WhatsApp Grup Linkleri

WhatsApp grup linkleri nasıl bulunur işte tüm detaylar. Ülkemizde binlerce kişiye hitap eden WhatsApp ile birlikte sizlerde pek çok farklı şey yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbet, resim gönderme, iletişim kurma, sesli veya görüntülü konuşma gibi pek çok çeşitli konuda onlarla iletişim kurarsınız. WhatsApp tarafından yapılabileceklerden bir tanesi de WhatsApp gruba katıl özelliğidir. Böylelikle arkadaşlarınızın oluşturduğu gruplara hemen katılabilirsiniz.

Arkadaşlarınız çoklu bir sohbet yapmak istediğinde grup oluşturabilirler. Sizlere ise bu grubun linkini göndermek suretiyle hemen sizlerinde buraya katılmanızı isteyebilirler. İşte böyle zamanlarda bu linklere tıklamanız yeterlidir. Kimi zamanlarda ise gruplar herkese açık olup aynı görüşü paylaşan kişiler tarafından oluşturulur ve paylaşım yapılır. İşte böyle gruplara sizlerde katılım sağlayabilirsiniz.

Grup Kuralları Nelerdir?

Gruplara katıldığınızda WhatsApp tarafından konulan grup kurallarını iyi bir şekilde bilmeniz gerekir. Aksi takdirde uygulama kullanımından süresiz olarak banlanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bu kurallar:

  • WhatsApp gruplarında +18 paylaşımı yapılması yasaktır.
  • Saygısızlık yasaktır.
  • Grup resmini, adını değiştirerek farklı emellere alet etmek yasaktır.
  • Reklam paylaşımları yapmak yasaktır.
  • İlgisiz ve boş konularda mesaj atmak, spam yapmak yasak.
  • Grup kurallarını okuyarak grup hakkında daha fazla detay öğrenebilirsiniz.

WhatsApp gruplarının linkleri ile birlikte sizlerde bu uygulamada bulunan gruplara rahatlık katılarak yukarıdaki kurallar çerçevesinde istediğinizi yapabilirsiniz.

whatsapp grup linkleri

WhatsApp Grup Linkleri Bulma

Türkiye’de ve dünya üzerinde pek çok yaygın bir şekilde kullanılan grup bulunur. Bu gruplardan istediğiniz paylaşımları yapamazsınız. Grup kuralları çerçevesinde sık bir şekilde paylaşım yapmak spam olarak algılanır ve gruptan atılırsınız. İşte bu sebeplerden dolayı sizlerde kısa sürede arkadaşlarınızın, meslektaşlarınızın kurduğu bu gruplara katılım sağlayabilirsiniz.

Peki, WhatsApp grup linki nasıl bulacaksınız? İşte esas sorun burada başlıyor. Öncelikli olarak hangi gruba katılmak istediğinizi seçmeniz lazım. Ancak WhatsApp sizlere böyle bir liste sunmuyor. Yani benim bünyemde şu gruplar var gel katıl demiyor. Peki, o zaman ne yapmak lazım? WhatsApp grup linki bulmak için öncelikli olarak öyle bir grup varlığından emin olmalısınız. Bu genellikle internetten gördüğünüz, bir arkadaşınızın girdiği gruplar olabilmektedir. İşte böyle zamanlarda yapılan en önemli şeyler o grubun linkini arkadaşınızdan istemektir. Grup bilgisi kısmına geldiğiniz zaman grup linki hemen karşınıza çıkacaktır. O linki arkadaşınıza göndererek onu da gruba davet edebilirsiniz. (WhatsApp Destek)

WhatsApp Türkiye grup bul diye Google arama motorunda arattığınız zaman karşınıza pek çok grup ve linki çıkacaktır. Çünkü bazı kişiler, gruptaki kişi sayısını çoğaltmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Böylelikle bu yollardan para dahi kazanmanın peşindedirler. Evet, yanlış duymadınız WhatsApp grupları ile para dahi kazanabilirsiniz. Sadece reklam verecek kişiyi bulmak ve gruptaki kişilerin hepsinin bir ortak özelliğini bilmeniz yeterlidir. Böylelikle sizlerde kısa süre içerisinde WhatsApp gruplara katılarak para kazanmanız mümkündür.

Sosyal medya konuları hakkında detaylı bilgi için bloglarımızı okuyabilirsiniz.

Whatsapp Grup Sohbet Oluşturmak Mümkün mü?

Whatsapp üzerinden çoklu sohbet oluşturmanız mümkündür. Sohbetlerinize onlarca kişiyi ekleyebilir ve bu sayede toplu bir konuşma ortamı yaratabilirsiniz.

Whatsapp Grup Link Nasıl Oluşturulur?

Whatsapp grup linkini oluşturmak için yapmanız gerekenler çok basit. Bu konuda sizlere verdiğimiz bilgilere ulaşmak için blog yazımızdan kolayca yararlanabilirsiniz.

Whatsapp Grup Sohbetin Avantajları Nelerdir?

Grup sohbetler sayesinde, birden fazla sohbeti tek bir ayrı ayrı yürütmek yerine, tek sohbet üzerinden arkadaşlarınızla konuşabilir ve daha eğlenceli, konforlu bir sohbet ortamı oluşturabilirsiniz.

Whatsapp Gruplarına Kaç Kişi Dahil Olabilir?

Whatsapp gruplarına en fazla 256 kişi katılabilmektedir.

Whatsapp Grup Yöneticisi Ne Demektir?

Whatsapp grup yöneticisi, gruba kişi ekleme, kişi çıkarma gibi işlemleri yapma yetkinliği olan hesaplardır.

Whatsapp Linkleri Kimler Tarafından Görüntülenebilir?

Whatsapp linkleri sadece sizler tarafından paylaşıldığı zaman görüntülenebilecektir.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 26 Ortamala: 4.7]
Enes Bulut

Yazılar: 475

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üz...

4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhabalar ben grup yönetimiz yapıyorum
    İnstagram etkileşim için ve orada eksik yorumlar ve beğeniler olmaması için hepsini tek tek bakamıyorum bazen yoğun olunca bunu kontrol eden bi uygulama varmış diğer gruplar yapıyor nedir acaba ?