WhatsApp haberleri

WhatsApp İçin De Yeni Bir Güncelleme Geldi

Facebook altında çalışan uygulamalar bir bir yenilenmeye başladı. Özellikle Instagram kısa bir periyot içerisinde ardı ardına birçok güncelleme aldı. Gerek ana sayfa yapısında değişiklikler gerekse de uygulamanın ana hatalarında değişikliklere neden olan gelişmeler derken Instagram’ın yeni bir oluşum içerisine girdiği haberleri yayınlanmıştı. Henüz Instagram’ın ortaya çıkardığı yeni güncellemeler konusunda tartışmalar devam ederken bu kez bir başka sosyal medya uygulamasından da benzer bir güncelleme haberi geldi. İki uygulamada ki ortak nokta ise iyi uygulamanın da Facebook çatısı altında çalışıyor olması oldu.

Zira bu kez güncelleme haberiyle gündeme gelen uygulama WhatsApp oldu. Son kullanıcı rakamlarıyla yeni bir rekora imza atan ve neredeyse 1 milyar kullanıcı rakamına ulaşan uygulama artık kullanıcılara farklı yazı stilleriyle hizmet vermeyi hedefliyor. Söz konusu yeni güncellemeyle beraber kullanıcıların yazı stillerini de özelleştirmesi sağlanacak. Güncelleme haberinin yayınlanmasının ardından gözler bu kez WhatsApp’ın üzerine çevrilirken güncellemenin ne zaman uygulamaya entegre edileceği de merak konusu oldu. Zira bu sürenin çok fazla uzamayacağı da kesin. Facebook çatısı altında çalışan uygulamalara gelen bu güncellemelerin ise daha uzun bir süre boyunca da devam edeceği kesin. Zira verilen haberlere göre yakın zamanda her iki uygulama içinde yeni güncellemelerle karşı karşıya kalacağız.

WhatsApp İçin De Yeni Bir Güncelleme Geldi
4.5 (89.04%) 166 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Güncellemeleri Devam Edecek Mi? başlıklı makalemizde Instagram Güncelle, Instagram güncelleme ve Instagram Güncelleme haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yatay Fotoğraf Yükleme İşlemi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir