WhatsApp GIF

WhatsApp İçin GIF Dönemi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en çok kullanılan uygulamaların başında WhatsApp geliyor. Facebook desteği ile beraber hızla gelişen sosyal medya uygulaması, son dönemde 1 milyar kullanıcı rakamını da geçtiğini açıklamıştı. Anlık mesajlaşma uygulamaları konusunda bu rakamlarla beraber liderliği eline alan WhatsApp, şimdilerde ise Facebook’un güncelleme furyasına dahil oldu. Zira son açıklanan bilgilerle beraber uzun süredir güncellemeler yayınlayan Facebook’un Instagram uygulamasından sonra şimdide WhatsApp için yeni güncellemeler yayınlayacağı da açıklandı. Instagram’ın aldığı güncellemelerin benzeri birkaç güncelleme de alan WhatsApp’ın şimdilerde ise artık GIF özelliğini alacağı da açıklandı.

GIF paylaşım dönemine geçiş yapan WhatsApp’ın bundan sonra GIF için özel bir bölümünün de yer alacağı iddia ediliyor. GIF paylaşımlarını resmi olarak aktif edecek olan yeni güncelleme ile beraber kullanıcılar artık doğrudan WhatsApp menüleri üzerinden GIF paylaşımları da yapabilecek. Söz konusu güncellemenin yakın bir aralıkta yayınlanacağı da açıklanırken güncelleme ile ilgili merak edilen birçok detayda verildi. Zira bu noktada güncellemenin hangi platformlar için yayınlanacağının açıklanması da bunlardan biri oldu. WhatsApp tarafından verilen detaylara göre söz konusu güncelleme öncelikle Android için yayınlanacak. Daha sonra İOS içinde yayınlanacağı açıklanan söz konusu güncellemenin Facebook’un bir sonraki adımı olacağı da düşünülüyor. Bundan sonra ise Facebook’un Instagram ve WhatsApp için güncellemeler yayınlamaya devam edeceği de belirtiliyor.

WhatsApp İçin GIF Dönemi
4.5 (89.93%) 417 votes

Bir önceki yazımız olan Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Rihanna ve Rihanna Drake hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Resim Görüntüleme Hatası Ve Destek Talebi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir