WhatsApp Profilime Kim Baktı?

WhatsApp Profilime Kim Baktı?

Whatsapp, kullanımı giderek yaygınlaşan mobil uygulamalardan bir tanesidir. Akıllı bir cep telefonuna sahip olan herkeste illaki yüklüdür. Yaşlı anne ve babalarımızda dahi bu uygulama yüklüdür ki bizimle haberleşsin, görüşsün. İşte bu kadar yaygın kullanılan uygulamada herkesin merak ettiği bir durum var. Kimler benim profilime baktı? Whatsapp profilime kim baktı diye görmek isterseniz eğer bu yazımızda onlarla ilgili cevapları bulabilirsiniz.

Öncelikli olarak Whatsapp uygulamasının böyle bir özelliği bulunmamaktadır. Yani direkt olarak gireyim de profilime kim bakmış göreyim diye bir şey söz konusu değildir. Ancak bunu ek programlar kullanarak yapabilirsiniz.

Ek Program İndirmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Peki, bu programlar sizlerin işine yarar mı?

  • Öncelikli olarak bu programların güvenilir ve antivirüs testinden geçmiş olması gerekir. Telefonlarınıza yüklemeden önce muhakkak taratmalısınız.
  • Bu uygulamaları indirdiğinizde artık whatsapp ile entegre etmeniz gerekecektir. Bu durumda uygulama üzerindeki bir tane tuşla mümkündür.
  • Entegre işleminden sonra yapmanız gereken ise sadece ara sıra uygulamayı kontrol etmektir. Çünkü bu uygulamada Whatsapp profilime bakanlar sizlere gösterilmektedir.

Yukarıdaki yollarla birlikte sizlerde hemen profilinize kimin baktığını görebilirsiniz. Böylelikle yapacağınız işlemlerin genelinde sizi kimin takip ettiğini, eski kız arkadaşınızın halen sizi takip edip etmediğini rahatlıkla görebilirsiniz. Sırf bunu demek için uygulamayı indirip durum değiştiren kişileri tanıyorum.

whatsapp profilime kim baktı

Whatsapp Profilime Bakanlar

Uygulama genelinde yapacaklarınızın sınırları bulunsa da ek programlarla birlikte bu sınırları ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce sizlere tekrar hatırlatmak isteriz ki, programları çalıştırırken kesinlikle virüs taraması yapın.

Whatsapp profilime kim bakmış nasıl öğrenirim diye merak ediyorsanız eğer sizlerde artık bu sorunun cevabını biliyorsunuz. Peki, bu durumda sizlerin ne gibi avantajı olacak?

  • Öncelikli olarak profilinize kim kaç defa girmiş görebilirsiniz.
  • Kimi zaman kız arkadaşlarınız size ulaşamaz ama sizi takip eder. Sizden bir hamle bekleyebilir. Bunu dahi bu programlarla anlayabilirsiniz.
  • Merakınızı giderme şansınız bulunur. Kimin baktığını öğrenerek merakınızı giderebilirsiniz.

Whatsapp gibi ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir uygulamada aslına bakarsanız oldukça güzel bazı özellikler bulunuyor. Ancak uygulamanın izin vermediği konularda sizlere düşen görev ek uygulamalarla bu sorunlara çözüm bulmaktır. Ancak bu seferde güvenlik sorunları falan açığa çıkabileceğinden dolayı titiz bir şekilde araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. (WhatsApp Destek)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Mesaj Gitmiyor Sorunu

Whatsapp profilime bakanlar kısmı ile birlikte artık sizi kimin veya kimlerin sürekli takip ettiğini anlayabilirsiniz. Eğer şüphelendiğiniz ve öğrenmek istediğiniz durumlar varsa bu uygulamalar sayesinde öğrenirsiniz. Merakınızı giderdikten sonra ise kesinlikle silmenizi tavsiye ederim. Kırık bir şekilde başka uygulamalara entegre olarak çalışan şeyler hiçbir zaman güvenli değildir. O nedenle sizlerde bu uygulamanın zararlarından kaçınmak suretiyle avantajlarından faydalanma şansı elde edersiniz. WhatsApp profilime kim baktı sizlere detaylıca anlattık, bizi takipte kalmaya devam edin.

Sosyal medya konuları hakkında detaylı bilgi için bloglarımızı okuyabilirsiniz.

Whatsapp Nedir?

Whatsapp, sahip olunan telefon numarasına bağlı olarak İnternet üzerinden mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama üzerinden mesaj gönderilebilir, fotoğraf paylaşılabilir ve sesli mesaj yollanabilir.

Whatsapp Profilime Kimler Baktı Görebilir miyim?

Whatsapp profilinize kimlerin baktığını görmek istiyorsanız blog yazımızı detaylıca okuyabilir ve sizlere sunduğumuz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Whatsapp Ücretli mi?

Whatsapp tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Hiçbir ücret ödemeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 10 Ortamala: 4]
4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir