Instagram ünlüler

Wilma Elles Sonunda Türk Vatandaşı Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Ülkemiz dizi ve film sektörü artık sadece ülkemizde de eğil yurt dışında da bir hayli ilgi görüyor. Özellikle diziler ülkemizle aynı anda ya da ülkemizde yayından kalktıktan sonra bir süre yabancı ülke kanallarında da yayınlanmaya devam ediyor. Durum böyle olunca yabancı uyruklu oyuncularında Türkiye’ye ve Türkiye’de ki dizi sektörüne olan ilgisi giderek artmaya başlıyor. Bu nedenle mi bilinmez ama son yıllarda da Meryem Uzerli, Wilma Elles yurt dışında yaşayan Kerem Bursin gibi birçok isimde artık Türk dizilerinde yer almaya başladı.

Hatta bu isimlerin oynadıkları dizilere damga vurdukları da ortada. Bu isimlerin başında gelenlerden birisi de Wilma Elles. İlk olarak “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adı verilen dizide kötü karakteri canlandıran ünlü oyuncu kısa süre içerisinde birçok filmde daha rol almayı başarmıştı. Öyle ki artık dizilerin aranan yüzlerinden biri haline gelen ünlü oyuncu sanki Türk asıllı bir oyuncu olarak değerlendirilmeye başlandı. Tüm bunların üzerinde Wilma Elles de beklentileri karşılayan bir hamle yaptı. Artık Türkiye’ye yerleşen ve her fırsatta kendisini Türk olarak benimsediği dile getiren ünlü oyuncu sonunda Türk vatandaşı oldu. Türk kimliği alır almaz ise ünlü oyuncu heyecanını Instagram hesabından dile getirdi. Yeni kimliğini anında Instagram hesabından paylaşan Wilma Elles bu yönüyle takipçilerinden de büyük beğeni aldı.

 

 

Wilma Elles Sonunda Türk Vatandaşı Oldu
4.5 (89.84%) 447 votes

Bir önceki yazımız olan Fernandao’nun Paylaşımının Sırrı Çözüldü başlıklı makalemizde Fernandao, Fernandao Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Şebnem Çapa Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir