Yapı Kredi

Yapı Kredi

Ülkemizin en çok tercih edilen bir diğer bankası olan Yapı Kredi Bankası’nın, Yapı Kredi çalışma saatleri konulu makalesi ile karşınızdayız. Eğer Yapı Kredi Bankası şubelerinden birinde halletmeniz gereken bir bankacılık işlemi var ise ve Yapı Kredi Bankası’nın mesai saatlerini merak ediyor iseniz, lütfen yazımızı okumaya sabırla devam ediniz. Aşağıda size belirtmiş olduğumuz saat aralıklarında Yapı Kredi şubelerini ziyaret ederek, her türlü bankacılık işleminizi kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hemen konuya girelim. Yapı Kredi Bankası şubeleri çalışma saatleri nedir? Yapı Kredi şubeleri saat kaça kadar açık? Yapı Kredi şubeleri saat kaçta açılıyor ve Yapı Kredi şubeleri saat kaçta kapanıyor?

yapı kredi çalışma saatleri

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

Bankacılık işlemlerinde sunduğu hızlı ve çözüm odaklı alternatifler ile, Yapı Kredi Bankası ülkemizin en güzide bankalarındandır. Her gün neredeyse milyonlarca kişi Yapı Kredi Bankası şubelerini ziyaret etmektedir. Hal böyleyken, Yapı Kredi Bankası şubelerinin çalışma saatleri müşterileri için büyük önem arz etmekte. Öncelikle Yapı Kredi Bankası bir banka kurumu olduğu için diğer bütün bankalarda olduğu gibi öğle tatili uygulamasının bulunduğunu belirtmek isteriz. Yani bu demek oluyor ki, hafta içi Yapı Kredi bankası şubelerinden birini ziyaret edecekseniz, ziyaret saatinizi bu saat aralıklarının öncesine veya sonrasına denk getirmelisiniz.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Salı – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cuma – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cumartesi – Kapalı
  • Pazar – Kapalı

Yapı Kredi bankası çalışma saatleri, 2020 yılında güncel olarak yukarıda size belirttiğimiz gibidir. Siz de bu saat aralıklarında Yapı Kredi bankası şubelerini ziyaret ederek, her türlü bankacılık işleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz. (Vikipedi)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Eğer Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek halletmeniz gereken bir işlem olduğunu düşünüyor iseniz, bunu Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası sayesinde yapabilmeniz mümkün. Peki Yapı Kredi iletişim numaraları nedir?

0850 222 0444

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olun.

Yapı Kredi Bankası ne zaman kuruldu?

Yapı Kredi 1944 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin ilk özel bankasıdır.

Yapı Kredi kime aittir?

Yapı Kredi Banaksı Koç Holding ve UniCredit ortaklığıyla faaliyetleri sürdürmektedir.

Yapı Kredi müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım?

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için 444 00 00 arayınız. Daha sonra bilgilerinizi girdikten sonra 2 ve 0 tuşlamalarını yaptıktan sonra direkt olarak yapabilirsiniz.

Nedir hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir