Instagram ünlüler

Yasemin Özilhan Instagram Hesabından Eşi İçin Paylaştığı Duygusal Mesaj

Instagram artık hayatımıza o kadar çok girdi ki hemen her anımızı Instagram’dan paylaşmaya başladık. Yasemin Özilhan Instagram hesabını aktif kullanan ünlüler arasında paylaşımları ile takipçilerinin sevgisini kazanan bir oyuncu. Öyle ki artık bizim için çok büyük anlamlar taşıyan günler için bile öncelikle paylaşım yapma gereği duyuyoruz. İşte bu durumun son örneği de ünlü oyuncu Yasemin Özilhan oldu. Daha önce “Doktorlar” dizisinde ortaya koyduğu performans ile adından söz ettirmiş olan ünlü isim bundan 4 yıl önce nikah masasına da oturmuştu. Oldukça mutlu bir evliliği olduğunu her fırsatta dile getiren ünlü oyuncu evlilik yıl dönümü için de Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Söz konusu mesajında eşine ne kadar aşık olduğunu dile getiren ünlü isim eşinin fotoğrafını paylaşarak “Evlilik aşkı öldürür mü? sorusuna hiçbir zaman cevap bulamadım. Sen benim bu sorumun cevabı oldun. Her baktığımda bir kez daha aşık oluyorsam, gün içinde seni özlüyorsam demek ki aşk seninle güzel. Şükürler olsun ki hayatımdasın. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın… Seni çok seviyorum” ifadelerini kullandı. Bir kez daha evliliğinin ne kadar mutlu devam ettiğini gösteren Yasemin Özilhan’a takipçileri de bu mesajdan sonra beğeni mesajları göndermeye başladı. Söz konusu paylaşımıyla büyük beğeni toplayan ünlü isim gelen iyi dilek mesajlarına ise teşekkür ederek karşılık verdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Yasemin Özilhan Instagram Hesabından Eşi İçin Paylaştığı Duygusal Mesaj
4.5 (89.83%) 240 votes

Bir önceki yazımız olan Öykü Gürman Instagram Paylaşımıyla Şaşırttı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Öykü Gürman ve Öykü Gürman Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Stories İçin Yeni Özellik
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir