Meitu selfie telefonu

Yeni Bir Selfie Telefonu Daha Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’ın en kısa sürede yayılan akımlarından biri selfie akımı oldu. İlk çıktığı andan itibaren tüm dünyaya yayılan ve adına şarkılar bile yapılan selfie çılgınlığı artık yavaş yavaş boyut değiştirmeye de başladı. Zira son günlerde sadece selfie çekmek için bile kullanılacak bir takım araçlar üretilmeye başlandı. Selfie çubukları selfie kumandaları derken şimdilerde de akıllı telefonların selfie modelleri görücüye çıkmaya başladı. Daha önce Asus tarafından piyasaya sürülen selfie telefonuna bir rakipte Meitu adı altında telefon üreten bir firmadan geldi.

Akıllı telefonları her ne kadar ülkemizde çok fazla yer almasa da yurt dışında büyük ilgi gören Meitu şimdide selfie telefonuyla gündemde. Zira telefonun asıl amacının selfie çekmek olduğunu şimdiden söyleyelim. Direk bu isimle piyasaya çıkış yapacak olan yeni akıllı telefonunun ön kamerası ise tam 21 megapiksel. Arka kamerası da 24 megapiksel olan yeni akıllı telefonun en önemli yanı da kamera özellikleri. Sadece selfie kamerası adı verilen ön kamerayla bile birçok profesyonel kameranın önüne geçmeyi başaran yeni akıllı telefon yakın zamanda piyasaya da sürülecek. Fiyat açısından düşünüldüğü zaman 600 dolar bandında yer alan akıllı telefonunun ülkemizde de epey ilgi göreceği kesin. Zira bu şekilde sosyal medya çılgınlığının da büyük oranda artacağını söyleyebiliriz.

Yeni Bir Selfie Telefonu Daha Geldi
4.4 (87.86%) 56 votes

Bir önceki yazımız olan Ronda Rousey Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Ronda Rousey ve Ronda Rousey Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yeni Reklam Modeli Nasıl Kullanılacak
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Yeni Bir Selfie Telefonu Daha Geldi” üzerine 2 düşünce

  1. Meral ATÇI

    Asus marka telefonlar ile çekim gerçekten güzel oluyor. Ben yeni aldım daha arıza falan vermedi. Arkadaşlarım beni korkutmuştu ama hiçbir denilen olumsuzluk bende çıkmadı. Çok memnunum

    Cevapla
  2. Hanife ÇAKMAK

    Marka olsun diye uçuk fiyatları ben telefonlara vermeyi pek uygun bulmuyorum. Benim telefonum Huwai tavsiyede ederim LG markada hem ucuz hem de resim çekme özelliği çok güzel. Tüm selfie artık yeni telefonlara göre yapılıyor herhalde

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir