Yeni Güncellemeler Sonrasında Instagram Kayıt Yapma

Instagram çok kısa bir süre önce uzun süredir beklenen birçok özelliğin bulunduğu bir güncelleme aldı. Instagram’ın en büyük güncellemelerinden biri olan söz konusu sürüm güncellemesinden sonra uygulamanın genel yapısını bir kez daha değiştiğini de söylemek gerekiyor. Zira söz konusu güncelleme sonrasında canlı yayın özelliği, kaybolan fotoğraf gönderme özelliği gibi birçok kapsamlı özellik uygulamaya dahil edildi. Tüm bu yeni özelliklerin yanı sıra Instagram’ın tasarım konusunda da mini değişiklikler aldığını belirtelim. Öyle ki web sürüm üzerinde yapılan değişikliklerle beraber artık Instagram Kayıt işleminde de çok büyük olmasa da bazı değişiklikler uygulanmaya başlandı.

Telefon Numarası İle Instagram Kayıt

Web sürümünde yapılan değişiklik sonrasında artık Instagram Kayıt olma işlemi için doğrudan uygulama önerileri yer alıyor. Herhangi bir kullanıcının profiline girdiğinizde alt çubukta Instagram logosu ile beraber “arkadaşlarının resimlerini ve videolarını görmek için kaydol” ifadesi yer alıyor.

Instagram Kayıt nasıl yapılır

Instagram Kayıt nasıl yapılır

Burada sağ bölümde yer alan “Kaydol” butonuna tıklamanızla beraber Instagram Kayıt işlemine geçebiliyorsunuz. Instagram hesabı açmak için ise doğrudan Instagram kayıt sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Şimdi bu ekran üzerinden ister Facebook hesabı üzerinden ya da sıfırdan kayıt oluşturabiliyorsunuz.

Sıfırdan kayıt işleminde artık sadece mail hesabınızla kayıt olma dönemi de bitti. Bunun dışında Instagram Kayıt için isterseniz cep telefonu numaranızı da kullanabiliyorsunuz. Cep telefonu numaranızı ya da mail hesabınızı girdikten sonra tam adınızı kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz Instagram Kayıt işlemi için yeterli oluyor. Bu noktada cep numarası ile Instagram Kayıt işlemi yaparsanız cep telefonunuza gelen onay kodunu girmeniz, mail hesabınız ile girerseniz de bu durumda mail onaylaması yapmanız yeterli oluyor.


Bir önceki yazımız olan Instagram’da Gönderilen Kaybolan Fotoğrafları Tekrar Oynatma başlıklı makalemizde Instagram Hikayeler, Instagram kaybolan fotoğraf ve Instagram Snapchat özelliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Yeni Güncellemeler Sonrasında Instagram Kayıt Yapma” üzerine 2 düşünce

    1. Insta Takipçi

      Merhaba, internet bağlatınızın hızı düşük olabilir ve uygulamanın güncel olduğundan emin olun lütfen.

      Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir