selfie araçları

Yeni Moda Artık Selfie Bereleri

Son dönemin en sık kullanılan sosyal medya platformu Instagram haline geldi. Milyonlarca kişinin resim paylaşımı yaptığı Instagram’da en sık rastlanılan fotoğraflar ise herkesin bildiği gibi selfieler. Özellikle son dönemde iyiden iyiye yaygınlaşan bu selfie çekimleri için sürekli yeni bir adımda ortaya çıkarılıyor. İlk olarak selfie çubukları ardından selfie kumandaları derken şimdi ise selfie bereleri çıkmaya başladı.

Son dönemin moda akımlarında en çok tercih edilen selfie bereleri artık selfie çekerken de kullanılan vazgeçilmez aksesuarlardan. Birbirinden farklı renkleri ile sürekli olarak kullanılan bereler özellikle yurt dışında çok sık kullanıma sahip olan bereler. Henüz ülkemizde çok sık kullanılmasa da yakın zamanda ülkemizde de selfie berelerini görmemiz mümkün olacak gibi. Zira bu akımların yayılma hızlarına bakarsak bu durumu çok daha iyi anlamamız mümkün. Tabi sürekli yenilenen selfie akımında bere furyası da ne kadar süre devam eder ya da gerçekten selfie kadar önemli bir yer kazanır mı bilinmez ama şimdilik selfie denilince akla ilk gelen aksesuarlardan biri de artık bereler olacak gibi. Şuan için özellikle yurt dışı hesaplarında bu yönde birçok paylaşım ile karşılaşmanız mümkün. Bu durumu göz önüne alacak olursak kısa süre içerisinde bere akımının ülkemize de geleceği kesin gibi.

Yeni Moda Artık Selfie Bereleri
4.4 (88.14%) 113 votes

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen’den Bir Tatil Paylaşımı Daha başlıklı makalemizde Erhan Çelik, Gülben Ergen ve Gülben Ergen Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Paylaşım Rekoru Kırılıyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir