Instagram kullanımı

Yeni Nesil Instagram Fotoğraf Makineleri Yolda

Instagram’ın kullanıcı sayılarının artık çılgınlık denecek rakamlara ulaştığını söylemek gerekiyor. Bu durum Instagram’a duyulan ilginin sürekli artmasına da neden oluyor. Tabi bunun yanında artık birçok firmanın Instagram’a yönelmeye başladığını söyleyebiliriz. Özellikle bu alanda söz sahibi olan firmaların sürekli Instagram hakkında yeni girişimleri olduğunu söylemek gerekiyor. İşte bu firmalardan birisi de Polaroid. Daha önce Instagram konusunda çılgın bir projeleri olduğunu öne süren Polaroid, Instagram için fotoğraf makinesi çıkardığını duyurmuştu. Tamamen Instagram’ın logosuna benzeyen görüntüsüyle büyük ses getiren makine henüz yeni yeni test edilmeye başlanırken firma yeni bir haber daha verdi.

Söz konusu yeni habere göre artık direk olarak Instagram’a bağlanabilen fotoğraf makineleri tasarlanıyor. Android işletim sistemine sahip olan bu fotoğraf makineleri direk olarak uygulama şeklinde Instagram’ı çalıştırabilecek. Instagram’ı çalıştıran fotoğraf makinesi direk olarak çekilmiş fotoğrafları da Instagram hesabına gönderebilecek. Ayrıca paylaşılan fotoğrafların tüm ayarları ve daha fazlası da kamera üzerinden yapılacak. Tüm bu yeniliklerle gelecek olan kameranın ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor ama yakın zamanda duyurulması bekleniyor. Zira konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Buna rağmen çok kısa bir süre içerisinde söz konusu cihazların piyasa sürüleceği de iddia edilenler arasında. Ne kadar talep görür bilinmez ama bu kameraların Instagram kullanımına ekstra katkı sağlayacağı da kesin.

Yeni Nesil Instagram Fotoğraf Makineleri Yolda
4.5 (89.8%) 453 votes

Bir önceki yazımız olan Kweuke Bir Şehri Karıştırdı başlıklı makalemizde Hikmet Karaman, Instagram futbolcular ve Kweuke hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a Gelecek Tüm Yeni Özellikler Neler?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir