Instagram ünlüler

Yeşim Ceren Bozoğlu Takipçilerini Uyardı

Sosyal medyada son günlerde yeni bir furya başladı. Bu yeni furya ise ne Instagram akımlarına nede fenomen olan paylaşımlara benziyor. Zira bu son furya oldukça tehlikeli. Özellikle Instagram üzerinden birçok dolandırıcı firma ünlülerin zayıflamış hallerinin resimlerini kullanarak zayıflama ilaçları satmaya çalışıyor. Bunda da başarılı oldukları bir gerçek. Açıklanan rakamlara göre Instagram üzerinden bu şekilde yalan reklamlarla binlerce ürün satıldı. Hatta geçtiğimiz günlere de bu konu hakkında acı bir haber gelmiş ve Instagram üzerinden aldığı zayıflama hapıyla bir lise öğrencisi komaya girmişti. Yaşanan tüm bu olaylara rağmen dolandırıcılarda çalışamaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu ise bu furyanın son kurbanı.

Oynadığı rolden sonra 21 kilo birden vererek zayıflayan ünlü oyuncunun resimleri kullanılarak Instagram üzerinden zayıflama ilaçları satılmaya başlandı. Durumu öğrenen ünlü isim ise takipçilerini ciddi bir şekilde uyardı. Bu kişilerin birer dolandırıcı olduğunu söyleyen Yeşim Ceren Bozoğlu yaptığı paylaşımda “İsmimi ve resmimi sosyal medya üzerinden kullanarak, ürün sayesinde kilo verdiğimi söyleyip insanları kandıran zayıflama ilaçlarının hiç biriyle alakam yoktur. Zayıflamanın tek yolu ‘sağlıklı beslenme ve harekettir!’ Lütfen sağlığınızı tehlikeye atacak bu ve benzeri ürünlerden uzak durun. Ölüm riski taşıyan ilaçlara ihtiyacınız yok. Sorumlu kişilerin haklarında gerekli yasal işlem başlatılacaktır.” Açıklamasını yapan ünlü isim yasal işlemleri de başlattığını böylece duyurmuş oldu. Yaşanan olay ise bir kez daha sosyal medyanın bu yönünün ne kadar tehlikeli olabileceğini ortaya koymaya başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Yeşim Ceren Bozoğlu Takipçilerini Uyardı
4.5 (89.08%) 249 votes

Bir önceki yazımız olan Deniz Seki Dostu Gülben Ergen'den Mektup başlıklı makalemizde Deniz Seki, Deniz Seki Instagram ve Gülben Ergen Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Özcan Deniz Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir