Instagram ünlüler

Yeşim Salkım Ayrılığın Ardından Instagram Mesajı İle Dikkat Çekti

Bir süredir dizilerde boy gösteren ve epey bir beğeni kazanan Yeşim Salkım iyi gittiği düşünülen özel hayatından büyük sıkıntılar yaşamaya başladı. İlk olarak eşi ile tartışan ve evliliği kötü gitmeye başlayan ünlü oyuncu, bunun ardından terk edilmesi ile büyük bir şok yaşadı. Yeşim Salkım ile yaşadıkları evi terk eden Hakan Eratik, Yeşim Salkım’ı oldukça büyük bir üzüntü içerisine soktu. Söz konusu olayın ortaya çıkması ile birlikte evinde dinlenmeye çekilen ünlü oyuncu ise Instagram hesabından olay ile ilgili duygularını yazdı.

Yayınladığı mesajda “Hiç zorlama kendini. Kendini kandırma. Dört dörtlük değilken, dört dörtlük cümleler kurma! ‘Oturmasını kalkmasını bilecek’ diyorsun ya, oturduğun ‘Aşk’ sofralarında kaç kez bencilce kalktın iyi hatırla! Türlü türlü yemekler, köpüklü kahveler, kusursuz itaatler istiyorsun ya, önce bir yüreği doyurmak nedir onu kavra…” ifadelerini kullanan ünlü isme bu paylaşımından sonra gelen bir yorum ise kafaları karıştırdı. Takipçilerinden biri yapılan paylaşımdan sonra “Olup biten hakkında hiçbir şey bilmiyorsun. Bilsen şoke olursun.” Şeklinde yorum gönderdi. Mesajı görüp meraklanan Yeşim Salkım ise takipçisine ne demek istediğini sordu. “Sen kimsin. Ne ima ediyorsun buradan sen bana?” şeklinde bir mesaj yazan Yeşim Salkım kısa bir tartışmanın ardından ise gerçeği ortaya çıkardı. Kendisine mesaj atması için böyle bir yorum yazdığını belirten takipçisi Yeşim Salkım’ın hayranlarından da tepki çekti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/tek-video

Yeşim Salkım Ayrılığın Ardından Instagram Mesajı İle Dikkat Çekti
4.5 (90.89%) 191 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraf Dönemi başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, Instagram yenilikler ve Instagram’da Yüksek Çözünürlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Mustafa Ceceli Instagram Hesabından Yeni Single Müjdesini Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir