Yonca Evcimik’ten Bambaşka Bir Sosyal Medya Projesi

Yonca Evcimik’ten Bambaşka Bir Sosyal Medya Projesi

Farklı tarzı ve eğlenceli şarkıları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yonca Evcimik Instagram hesabından başlattığı kampanya büyük ilgi gördü

Geçtiğimiz  günlerde yeni bir albüm çıkaran ve  oldukça sevilen ünlü isim ilk klipini ise çekmiş ve gerek sosyal medyada gerekse de müzik kanallarında klipi büyük ilgi görmüştü. Yonca Evcimik ikinci klipini ise hangi şarkıya yapacağına bir türlü karar veremedi. Bunun üzerine Yonca Evcimik Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında yeni bir kampanya başlattı. Yeni kampanya ile hayranları “Sana Ne” şarkısına klip çekmesini istediler. Yonca Evcimik kararını “Sana Ne” şarkısından yana verince bambaşka bir kampanya ya da imza attı.

“Maden bu şarkıyı siz istediniz klipte de siz oynayacaksınız” diyen Yonca Evcimik yeni bir etkinlik başlattı. Başlattığı bu etkinlik ise çekilecek olan klip ile alakalı. “Sana Ne” adlı şarkıya çekilecek klip için etkinliğe göre herkes kendi fotoğrafını veya klip için çektiği bir videosunu paylaşacak. Paylaşılan bu videolar ve resimler arasından ise en beğenilenleri çekilecek olan klipte kendilerine yer bulacaklar ve klip içinde büyük bir rol sahibi olacaklar. Oldukça farklı olan bu etkinlik için kolları sıvayan Yonca Evcimik şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Üstelik etkinliğe sadece Yonca Evcimik2in hayranları katılmadı. Bunun yanında ünlü isimlerde destek vermek amacıyla klip için videolarını çekerek paylaştı. Bu ünlüler arasında Doğa Rutkay da bulunuyordu. Doğa Rutkay, yaptığı eğlenceli paylaşım ile Yonca Evcimik’e destek olmak istediğini belirtti.

İlginizi Çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/tek-video

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Kapatılmıştır Çözüm

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
244

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir